تاریخچه | ترام

تغییر زبان

نسل اول: سرآغاز

در سال ۱۳۰۰ آقای احمد احمدی (پدربزرگ) در یکی از اولین چاپخانه‌های اصفهان کار خود را آغاز کرد و به کسب دانش و تجربه در صنعت چاپ پرداخت.
بیشتر بخوانید

×

در سال ۱۳۰۰ آقای احمد احمدی (پدر بزرگ) در یکی از اولین چاپخانه‌های اصفهان کار خود را آغاز کرد و به کسب دانش و تجربه در صنعت چاپ پرداخت. با شروع سیر توسعه کشور، ایشان در سال ۱۳۱۳ “چاپ خانه و کتاب فروشی احمدی” را تاسیس کردند که به عنوان یکی از اولین چاپخانه‌های استان اصفهان در زمینه چاپ اوراق تجاری ، کتاب و روزنامه شناخته می شود.

نسل دوم: رشد

آقای مهندس ابوالقاسم احمدی پس از پایان تحصیلات در رشته چاپ و گرافیک در اتریش، شرکت خانه چاپ را درسال ۱۳۵۸ تاسیس نمود.بیشتر بخوانید

×

آقای مهندس ابوالقاسم احمدی (پدر) پس از پایان تحصیلات در رشته چاپ و گرافیک در اتریش، به ایران بازگشت و همگام با رشد لحظه‌ای صنعت چاپ، شرکت خانه چاپ را در سال ۱۳۵۸ تاسیس نمود.

خانه چاپ که با نصب نخستین ماشین افست تک رنگ در سال ۱۳۶۹ سنگ‌بنای چاپخانه‌های صنعتی اصفهان را گذاشته بود ، در ادامه در سال ۱۳۷۹ اولین ماشین ۴ رنگ اصفهان را نیز به بهره برداری رساند.

این مجموعه هنوز هم با تمام توان در حال تولید است.

نسل سوم: توسعه

مهندس علیرضا احمدی که تجربه مدیریت خانه چاپ را با خود همراه داشت، با همکاری خانم دکتر نژادستاری مجموعه «ترام چاپ سپاهان» را راه‌اندازی نمود.
بیشتر بخوانید

×

۱۳۸۶ تا ۱۳۹۰
مهندس علیرضا احمدی (پسر) که تجربه مدیریت خانه چاپ را با خود همراه داشت، با درک نیازهای روز افزون بازار ایران و به پشتوانه‌ی تجربه‌ی نسل‌های قبلی خانواده ، به همراه همسر خود خانم دکتر نژادستاری مجموعه «ترام چاپ سپاهان» را با رویکردی کاملا تخصصی به صنعت بسته‌بندی در سال ۱۳۸۶ راه‌اندازی نمود.این مجموعه با شعار « بهترین راهکار برای بهترین محصول » رسالت خود را ارتقاء کارایی بسته‌بندی محصولات مشتریان قرار داد تا بسته‌بندی نیز نقطه قوت محصولات مشتریان باشد.

۱۳۹۰ تا ۱۳۹۴

خلاء امکان تولید بسته‌بندی‌های لوکس در تیراژ انبوه، مجموعه ترام چاپ را به سمت استراتژی «متمایزسازی» پیش برد و با نصب مدرن‌ترین ماشین انجام عملیات طلاکوب امکان ایجاد مزیت «تمایز» را در بسته‌بندی مشتریان خود فراهم نمود.
بیشتر بخوانید

۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷

در این سال‌ها مجموعه ترام گام‌های جدی در جهت تقویت ساختارهای خدمت‌رسانی به مشتریان و ایجاد مزیت «تنوع» برداشت.
بیشتر بخوانید

×

خلا امکان تولید بسته‌بندی‌های لوکس در تیراژ انبوه ، مجموعه ترام چاپ را به سمت استراتژی « متمایزسازی » پیش برد و به این منظور با نصب مدرن‌ترین ماشین Bobst انجام عملیات Hot Foil Stamping  (طلاکوب) امکان ایجاد مزیت « تمایز » را در بسته‌بندی مشتریان خود فراهم نمود.  با توجه به تقاضایی که هنوز در بازار وجود داشت دومین ماشین Hot Foil Stamping در سال ۱۳۹۲ خریداری و به سرعت به بهره‌برداری رسید و به موازات آن خطوط جعبه‌چسبانی نیز مجددا تجهیز و امکان تولید انواع ساختارهای بسته‌بندی به صورت اتوماتیک فراهم آمد.

×

 

در این سال‌ها مجموعه ترام گام‌های جدی در جهت تقویت ساختارهای خدمت‌رسانی به مشتریان و ایجاد مزیت «تنوع» برداشت. برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان ، مجموعه ترام ، واحدی برای ساخت جعبه‌های دست‌ساز ایجاد نمود و در ادامه مجهزترین ماشین ساخت تمام اتوماتیک جعبه‌های سخت (Rigid Box) را به بهره‌برداری رساند. واحد بازرگانی خارجی جهت تامین مواد اولیه و ایجاد مزیت «کنترل هزینه» ایجاد و به جهت تثبیت کیفیت و افزایش رضایتمندی مشتریان نیز ، فرآیندهای کنترل کیفیت، لجستیک، مدیریت رنگ، بازاریابی، روابط عمومی و … در مجموعه مستقر گردید.

طی این سال‌ها نقش مجموعه‌ی ترام در جهت ایجاد تحول در بسته‌بندی صنایع سلولزی و شیرینی شکلات، بسیار پررنگ است.

در این سال‌‌ها مطالعات طرح توسعه ترام انجام و از ابتدای سال ۱۳۹۶ ساخت سایت جدید شرکت برمبنای ملاحظات زیست محیطی در بخش غذا و داروی شهرک صنعتی رازی آغاز گردید ، همچنین استانداردهای IMS (ISO 9001 – ISO 14001 – ISO 18001 )  مستقر گردید.

۱۳۹۸

در این سال در راستای پاسخ‌گویی به نیازهای انبوه و متنوع مشتریان، شرکت ترام به سایت جدید خود در فضایی نزدیک به یکصد هزار متر مربع منتقل شد.
بیشتر بخوانید

×

در این سال در راستای پاسخ‌گویی به نیازهای انبوه و متنوع مشتریان، شرکت ترام به سایت جدید خود در فضایی نزدیک به یکصد هزار متر مربع منتقل شد و عملیات نصب و راه‌اندازی سی و دو ماشین (پیش از چاپ ، چاپ و پس از چاپ ) در سایتی با استانداردهای غذا و دارو آغاز گردید. در راستای ایجاد مزیت «تنوع» هرآنچه که امروز در صنعت چاپ افست و بسته‌بندی دنیا در حال انجام است، در ترام جدید نیز قابل انجام است.

علاوه بر این استانداردهایSedex  و HACCP نیز به جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مشتریان اخذ گردید.