در کارتن لمینتی، یک لایه مقوای چاپ شده روی ورق کارتن را می‌پوشاند.

تکنولوژی لیتولمینیت ترام، ما را در ارائه‌ی کارتن لمینیتی با کیفیت، مستحکم و دارای قدرت جلوه‌گری بیشتر به مشتریان، توانمند کرده است

کارتن لمینیتی

لیتولمینیت؛ تحول ایجاد شده توسط ترام در کارتن‌های لمینیتی

کارتن لمینیتی یکی از انواع کارتن‌های محبوب در حوزه‌ی بسته‌بندی و انتخاب تولیدکنندگانی است که کیفیت و زیبایی بسته‌بندی کالا و محصولات برایشان از اهمیت بالایی برخوردار است. کارتن‌های لمینیتی به دلیل کارایی بالا در حفظ و ایمنی محصولات با وزن متوسط و زیاد، تسهیل در حمل و نقل و همچنین امکان چاپ با‌‌کیفیت بر روی آنها همواره مطلوب صنایع مختلف بوده است.

فرآیند لمینیت کردن به دو صورت اینلاین و آفلاین امکان پذیر است که در لمینیت کردن اینلاین به دلیل همزمانی، کیفیت لمینیت به طرز چشمگیری در مقایسه با فرآیند آفلاین ارتقا می‌یابد و این همان نوآوری‌ای ‌است که ما در ترام به منظور ارتقای کیفیت کارتن‌های لمینیتی به ارمغان آورده‌ایم و امکان لمینیت کردن پوسترهای با کیفیت را به کمک دستگاه‌های به‌روز چاپ افست بر روی کارتن، به‌ صورت اینلاین فراهم نموده‌ایم.

ما در گروه ترام به اهمیت کارآمدی و کیفیت کارتن‌های لمینیتی آگاهیم و برای مرتفع ساختن نیازهای بسته‌بندی مشتریان به کمک تکنولوژی لیتولمینیت از طریق ایجاد تمایز، کیفیتی ممتاز در بسته‌بندی را به آنها هدیه می‌دهیم.

در ترام کارتن های لمینتی با استحکام خوب و زیبایی جعبه‌های مقوایی طراحی و تولید می‌شوند.

ارتقای کارتن‌های لمینیتی محصولات شما، تعهد ماست

استحکام و زیبایی دو فاکتور کلیدی در توصیف یک بسته‌بندی خلاقانه و با کیفیت است. تحمل وزن بالای محصولاتی که در کارتن های لمینیتی قرار می گیرد و همچنین مقاومت بالا در زمان حمل و نقل و یا انبارش محصول نهایی، از ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این نوع کارتن‌ها است.

در ترام این امکان فراهم شده است که کارتن‌های لمینیتی با استحکام کارتن‌های معمولی و زیبایی جعبه‌های مقوایی طراحی و تولید شود. پیاده‌سازی انواع افکت‌ها و تکنیک‌های چاپ بر روی کارتن‌های لمینیتی، تولید رنگی تکرارپذیر و باثبات، بهره‌وری بالا در تولید و کاهش ضایعات، کاهش چشمگیر رد فلوت بر روی کارتن از جمله توانمندی‌ها و راهکارهای گروه ترام در تولید کارتن‌های لمینیتی سه لایه است.

زیبایی خیره‌کننده کارتن با بهره‌گیری از افکت‌های خاص چاپ

شما می‌توانید کارتن‌های لمینیتی دارای افکت‌های خاص و بی‌نظیر چاپ شبیه به جعبه‌های مقوایی داشته باشید. در ترام به دلیل داشتن تنوع گسترده‌ی ماشین آلات چاپ، امکان اجرای انواع افکت مانند طلاکوب، یووی، برجسته‌سازی، متال افکت و … بر روی کارتن‌های لمینیتی جهت ایجاد تمایز و ارتقای درخشش آنها در فروشگاه‌ها فراهم شده است.

برای اینکه به برند مشتریان آسیبی وارد نشود، رنگی تکرارپذیر را با تکنولوژی مدیریت رنگ برای کارتن های لمینت ایجاد می‌کنیم.

مدیریت رنگ؛ حفظ هویت و اصالت برندتان

در کارتن سازی و چاپ کارتن داشتن کارتن‌هایی که دارای مشکل چند رنگی و یا اختلاف رنگ باشند، می‌تواند به برند مشتریان آسیب جدی وارد کند. ما در ترام می‌توانیم برای رفع این دغدغه‌ی مشتریان با تکنولوژی مدیریت رنگ، رنگی تکرارپذیر و باثبات را بر روی جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی تولید کنیم. به حفظ هویت بصری برند مشتریان خود متعهد هستیم و تکنولوژی مدیریت رنگ ترام، راهکار ما در جهت عمل کردن به تعهدمان است.

تکنولوژی برتر اینلاین ماشین‌آلات لیتولمینیت در ترام

سرعت بسیار بالا در ماشین اینلاین لیتولمینیت ترام (12000 Sheet/H) در مقایسه با ماشین‌آلات آفلاین منجر به بهره‌وری بالاتر در تولید کارتن‌های لمینیتی و کاهش زمان تحویل است. از سوی دیگر، امکان لمینیت کردن پوستر بر روی کارتن بصورت اینلاین علاوه بر ارتقای کیفیت منجر به تسریع تولید کارتن‌های لمینیتی سه لایه می‌شود.

در لمینت کردن اینلاین به دلیل همزمانی، کیفیت لمینت به طرز چشمگیری ارتقا می‌یابد و کیفیت بسته‌بندی را به سطح جدیدی می‌رساند.
ترام بزرگترین شرکت چاپ و بسته بندی ایران است و در راستای تحقق رویای شهر بسته بندی پیش می‌رود.

ترام؛ تحقق یک رؤیا

آنچه امروز ما را در ارتقای کارتن‌های لمینیتی توانمند کرده است حاصل سالها تجربه‌ای است که در طی سه نسل آزموده و آموخته‌ایم. ما نیازهای محسوس و نامحسوس بسته‌بندی کالا را به خوبی می‌شناسیم و برای رفع آنها مناسب‌ترین راهکار را ارائه خواهیم داد.

عملکرد ترام در تولید کارتن های لمینتی باکیفیت و متمایز در ایران

چگونه ترام توانسته است کیفیتی متمایز از کارتن‌های لمینیتی را در ایران ارائه دهد؟

انتخاب کارتن‌های لمینیتی با توجه به کاربردهای متنوع آنها در صنایع مختلف می‌تواند گزینه‌ی مناسبی جهت انتخاب بسته بندی اولیه و ثانویه‌ی طیف وسیعی از محصولات مانند بسته بندی مواد غذایی، لوازم الکتریکی و الکترونیکی، بسته بندی دارویی، جعبه تجهیزات ساختمانی، کارتن لوازم خانگی، و همچنین بسته بندی مواد شوینده باشد. در این میان انتخاب تأمین‌کننده‌ای که الزامات و حساسیت‌های کیفی مشتریان را درک کند و خود را ملزم به رعایت آنها بداند همواره از چالش‌های تولیدکنندگان بوده است.

گروه ترام با بهره‌گیری از خدمات گسترده‌ی چاپ و بسته بندی به زیر یک سقف و بکارگیری تجهیزات و ماشین‌آلاتی بی بدیل در صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران توانسته است سطح متفاوتی از کیفیت کارتن‌های لمینیتی را به مشتریان خود ارائه دهد. برخی از امکانات و توانمندی‌های ما:

  • امکان تولید کارتن‌های لمینیتی معمول و میکروفلوت‌ها

  • اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی موثر در کارتن‌های لمینیتی و ارائه‌ی Certificate Of Analyze(COA) بر روی هر محصول

  • تولید در محیطی منطبق بر به‌روزترین استانداردهای چاپ و بسته‌بندی

  • تأمین مواد اولیه‌ی مرغوب

  • احترام به ارزش‌های زیست محیطی مشتریان و طراحی فرآیندهای تولیدی منطبق بر الزامات صنعت سبز ایران

ما را به انتخاب اول بسته‌بندی برندهای برتر تبدیل کرده است.

ترام با بسته بندی سبز به حفاظت از محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها اهمیت می‌دهد.

رویکردی سبز در تولید و طراحی بسته‌بندی

امروزه اهمیت توجه به حفاظت از محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها بر کسی پوشیده نیست. گروه ترام در راستای مسئولیت اجتماعی و زیست محیطی خود، با پایبندی به الزامات صنعت سبز ایران توانسته است در مسیر حفاظت از محیط زیست در فرآیندهای تولیدی خود، گام‌های جدی و مؤثری بردارد.

راهکارهای ارتقای کارایی بسته‌بندی ترام

مشاوران و متخصصان طراحی بسته بندی ما با در نظر گرفتن نیازهای محصول، مهندسی ارزش و شناسایی ترجیحات خریداران، می‌توانند ساختارها و تکنیک‌های متمایزی را برای انواع بسته بندی به مشتریان معرفی کنند. تنوع گسترده‌ی تکنیک‌ها و ساختارهای بسته‌بندی ما را در ارائه‌ی برترین راهکارهای ارتقای بسته بندی کالا و محصولات مختلف توانمند کرده است.

اجرای تکنیک‌هایی متمایز جهت تولید ساختارهای بسته بندی کارا
تولید کارتن لمینتی با میکروفلوت‌هایی نظیر F فلوت جهت استحکام و ظرافت بیشتر

میکروفلوت‌ها ؛ ظرافت و زیبایی در یک ساختار

ما می‌توانیم به کمک تیم طراحی استودیو مجموعه‌ی خود، نیازهای بسته‌بندی کالا و محصولات شما را ارزیابی کرده و در صورت امکان از طریق جایگزینی کارتن‌های لمینیتی معمول با میکروفلوت‌ها نظیر F فلوت، بسته‌بندی‌ای با ظرافت بیشتر و زیباتر تولید کنیم.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از کاربرد و انواع میکروفلوت‌ها، کاتالوگ لیتولمینیت ترام را دریافت کنید.

کیفیت متمایز کارتن لمینیتی (سه لایه) خود را از ترام بخواهید

فرآیند تولید کارتن‌های لمینیتی نیازمند نظارت‌هاى مداوم به منظور حصـول اطمـینان از تولید محصول نهایى با کمترین میزان نقص ممکن است. هر گونه چالش کیفی در فرآیند کارتن سازی می‌تواند باعث بروز ایراداتی مانند بادکردن، قوس‌دار شدن و یا شکستگی کارتن لمینیتی شده و در نهایت منجر به توقف خط تولید مشتریان و تحمیل هزینه‌های پنهان(ضمنی)، بر آنها شود. احتمال رخداد این ایرادات منجر به حساسیت و توجه ما بر شاخص‌های کیفی و بکارگیری تکنولوژی‌هایی شده است که ریسک تولید محصول معیوب را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

کیفیت متمایز کارتن های لمینتی (سه لایه) ترام از قوس دار شدن، بادکردن و شکستگی کارتن لمینت جلوگیری می‌کند.
اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی بسته بندی در مجهزترین آزمایشگاه تست بسته بندی

اندازه‌گیری و کنترل آنچه در کیفیت محصول نهایی کلیدی است

کنترل و ارزیابی شاخص‌های کیفی مد نظر مشتریان بر روی مواد اولیه ورودی، در حین و پس از تولید از دیگر توانمندی‌های گروه ترام در ارائه‌ی کیفیت مطلوب بسته‌بندی به مشتریان است. ما توانسته‌ایم انواع شاخص‌های کیفی مانند استحکام کارتن، مقاومت در برابر له شدن و … را در آزمایشگاه کنترل کیفی ترام بصورت عددی اندازه‌گیری و کنترل کنیم.

کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

با متخصصان ما در مورد نیازهای کارتن‌های لمینیتی و بسته‌بندی کالا و محصولات خود، گفتگو کنید.

دانستنی‌های چاپ و بسته‌بندی

مطالعه‌ی موارد زیر به تصمیم‌گیری درباره‌ی ارتقای کیفیت و کارایی کارتن‌های لمینیتی شما کمک می‌کند.

امکان دیده شدن محصول درون جعبه، بدون نیاز به باز کردن در آن با تکنیک پانچینگ و اسکورینگ ترام امکان پذیر است.

تکنیک Punching & Scoring

نوآوری دیگری از گروه ترام، در جهت ارتقای کارایی بسته بندی و امکان دیده شدن محصول درون جعبه بدون نیاز به بازکردن در آن