ارتقا بسته بندی لوازم آرایشی و بسته بندی لوازم بهداشتی در ترام

با ارتقای بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی خود در ترام، محصولی لوکس، خاص، متمایز و قابل رقابت با برندهای برتر خارجی خواهید داشت

بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

چاپ و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

زمان طلایی برای تصمیم‌گیری خریدار در انتخاب محصول از میان کالاهای مشابه بین سه تا هفت ثانیه است و این موضوع در محصولات آرایشی بهداشتی با توجه به حساسیت مشتریان به زیبایی، ظرافت و برازندگی اهمیت بیشتری دارد. علاوه بر این، انتقال داستان برند به کمک بسته‌بندی خلاقانه، راهکاری‌ست که بسیاری از برندهای برتر صنعت آرایشی و بهداشتی جهان از آن در تداعی و انتقال ارزش و قدرت برند محصولاتشان در بازار به شدت رقابتی لوازم آرایشی بهداشتی، کمک می‌گیرند.

ما در گروه ترام به اهمیت شاخص‌های کلیدی بسته‌بندی محصولات که مورد نظر تولیدکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی است آگاهیم و برای برطرف کردن مشکلات و چالش‌های آنها تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم. همچنین از طریق راهکارها و خدمات جامع در زیر یک سقف، بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی شما را ارتقا خواهیم داد. به برخی از شاخص‌های کلیدی چاپ و بسته بندی محصولات اشاره می‌شود:

 • متمایز و لوکس بودن جعبه
 • کیفیت مطلوب
 • ثبات رنگ در چاپ
 • جذابیت بصری همراستا با هویت برند
 • کاهش ضایعات
 • ساختارهای کارا و نوآورانه
در ترام طراحی جعبه لوازم آرایشی خود را ارتقا دهید

در ترام برای ارتقای جعبه‌های آرایشی و بهداشتی شما راهکارهای متنوعی فراهم کرده‌ایم

راهکارهای بی‌نظیر ترام سطح انتظارات شما را از کیفیت و جلوه‌ی بسته بندی ارتقا خواهد داد. در ترام امکان ارائه‌ی خدمات در زمینه‌ی چاپ و بسته بندی لوازم آرایشی و همچنین بسته بندی محصولات بهداشتی را فراهم کرده‌ایم که می‌تواند منجر به ایجاد مزیت رقابتی محصولات شما در برابر نمونه‌های مشابه خارجی شود و به خریداران محصولات شما احساس داشتن کالایی منحصر‌‌به‌فرد و منطبق با شخصیت برندتان بدهد. ما در این مسیر با ارائه‌ی بهترین و متنوع‌ترین راهکارهای چاپ و بسته بندی آرایشی و بهداشتی، همچون:

 • تکنولوژی مدیریت رنگ
 • طراحی بسته بندی خلاقانه
 • استفاده از افکت‌ها جهت درخشش و جلوه‌گری لوازم آرایش
 • طراحی ساختارهای مناسب منطبق بر نیازهای مشتری
 • تأمین مواد اولیه‌ی مرغوب و تولید در محیطی مناسب
 • حداقل ریسک آلایندگی محصول و محیط زیست

بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی شما را ارتقا می‌دهیم.

ساختارهای نوآورانه‌ی طراحی بسته‌بندی

انتخاب ساختارهای خلاقانه و نوآورانه که براساس شناخت بازار و ویژگی‌های محصول صورت گرفته باشد، ایده‌ای جهت تمایز و ارتقای جایگاه برند لوازم آرایشی و بهداشتی در ذهن خریداران است. ما در ترام می‌توانیم انواع ساختارهای مناسب تولید ماشینی و دستی را جهت برتری محصولات آرایشی و بهداشتی شما تولید کنیم.

ایجاد ساختارهای خلاقانه که براساس شناخت بازار و ویژگی‌های محصول صورت گرفته جهت تمایز جایگاه برند لوازم آرایشی
پیاده‌سازی گستره‌ی رنگ مطلوب به کمک تکنولوژی مدیریت رنگ در ترام منجر به تولید جعبه‌های لوازم آرایشی و بهداشتی با رنگ باثبات و تکرارپذیر می‌شود.

تکنولوژی مدیریت رنگ؛ جعبه‌هایی با رنگ‌هایی اصیل

وجود محصولات تقلبی در بازار، تولیدکنندگان را با چالش اثبات اصالت برندشان مواجه کرده است. هر گونه تغییر در کیفیت رنگ بر روی جعبه مقوایی می‌تواند به اعتبار برند محصولات آرایشی و بهداشتی لطمه بزند. پیاده‌سازی گستره‌ی رنگ مطلوب به کمک تکنولوژی مدیریت رنگ در ترام منجر به تولید جعبه‌هایی با رنگ باثبات و تکرارپذیر می‌شود که ضمانتی جهت اطمینان از اصالت لوازم آرایشی و بهداشتی شماست.

دنیایی از افکت‌ها و کوتینگ‌های خاص و منحصربه‌فرد

هر آنچه بر روی جعبه‌های آرایشی و بهداشتی برندهای برتر جهانی جهت ارتقای جذابیت بسته بندی بکار گرفته شده است، در ترام قابل اجراست. افکت‌ها و کوتینگ‌های چاپ به مشتریان شما این پیام را می‌دهد که محصولی باکیفیت خریداری کرده‌اند و برند شما را در ذهن آنها ارتقا دهد.

اجرای تکنیک ها و افکت های خاص چاپ، برای طراحی جعبه های لوازم آرایشی و بسته بندی محصولات بهداشتی
در شهر بسته بندی، تمامی خدمات و راهکارهای چاپ و بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی را بدون نیاز به برون‌سپاری زیر یک سقف گرد آورده‌ایم

شهر بسته‌بندی

خدماتی بی‌نظیر و جامع به زیر یک سقف

ما هر عاملی که در بسته بندی لوازم آرایشی و بسته بندی لوازم بهداشتی مهم است را در نظر می‌گیریم و با نوآوری و استفاده از فناوری روز جهان همواره پیشنهادهای کاربردی برای ارتقای بسته بندی شما داریم.

تمامی خدمات و راهکارهای چاپ و بسته‌بندی را بدون نیاز به برون‌سپاری زیر یک سقف گرد آورده‌ایم بطوریکه امکان تولید محصولی با کیفیت یکنواخت و قابل کنترل در تمامی مراحل تولید، در ترام میسر شده است.

چرا ترام برای بسته‌بندی لوازم آرایشی و بهداشتی انتخاب مناسبی است؟

بسته بندی خلاقانه و متمایز لوازم آرایشی و بهداشتی، به جذب مشتریان جدید و تبدیل مشتریان کنونی به مشتریان وفادار نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند. تنوع در ارائه راهکارهای خلاقانه و خدمات نوآورانه، ترام را به تأمین‌کننده‌ی ممتاز جعبه‌های برندهای برتر آرایشی و بهداشتی در کشور تبدیل کرده است.

همچنین به پشتوانه‌ی سه نسل تجربه و دانش تخصصی در صنعت چاپ و بسته بندی ایران و مهارت‌ها و توانمندیهای ذیل توانسته‌ایم دغدغه‌های مرتبط با بسته بندی تولیدکنندگان برندهای برتر آرایشی و بهداشتی را برطرف کنیم و بسته‌بندی متمایزی به آنها ارائه دهیم:

 • اجرای طیف متنوعی از افکت‌ها و تکنیک‌های جذاب و چشم‌نواز بر روی بسته‌بندی

 • آزمایشگاه کنترل کیفیت ترام و ارائه‌ی Certificate Of Analyze(COA) بر روی هر محصول

 • بهره‌وری بالاتر در تولید و کاهش ضایعات مقوا به دلیل وجود فناوری ها و ماشین‌آلات پیشرفته‌ی چاپ

 • تأمین مواد اولیه‌ی داخلی و خارجی مرغوب بدون محدودیت در حجم

 • متعهد بودن به الزامات صنعت سبز ایران جهت ارج نهادن به محیط زیست و ارزش‌های اجتماعی

تنوع در ارائه بسته بندی خلاقانه، ترام را به تأمین‌کننده‌ی ممتاز طراحی جعبه های برندهای برتر آرایشی و بهداشتی در کشور تبدیل کرده است.
اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی بسته بندی در مجهزترین آزمایشگاه تست بسته بندی

خدماتی بدیع در ترام؛ مجهز‌ترین آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته‌بندی

ما عوامل کیفی مؤثر بر جعبه لوازم آرایشی و بهداشتی شما را به خوبی می‌شناسیم و برای اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی، آزمایشگاه بی‌نظیر کنترل کیفیت خود را مجهز نموده‌ایم. ما می‌توانیم عوامل اثرگذار بر بسته‌بندی را در مراحل پیش تولید و تولید نیز اندازه‌گیری کنیم و برای دستیابی به کیفیت مطلوب شما، این عوامل را تحت کنترل درآوریم.

بسته بندی سازگار با محیط زیست

صنعت سبز؛ رویکردی سبز در بسته‌بندی

در سالهای اخیر، توجه به مسائل پایداری، کاهش تولید آلاینده‌ها، نگهداری از زمین و حفظ این میراث برای نسل‌های آتی، تبدیل به دغدغه‌ی بسیاری از تولیدکنندگان شده است. از این رو، در راستای پاسخگویی و احترام به ارزش‌های مشتریان مان و سایر ذی‌نفعان، موفق به پیاده‌سازی الزامات و استانداردهای صنعت سبز در سایت تولیدی خود و دریافت جایزه‌ی صنعت سبز ایران شده‌ایم.

ماشین‌آلات چاپ اینلاین ترام (تا 8 رنگ همزمان)

تولید جعبه آرایشی و بهداشتی علاوه بر دانش فنی، نیازمند بهره‌گیری از ماشین‌آلات و تجهیزاتی ست که بتواند افکت‌های متمایز و با کیفیت بالا خلق کنند. در ترام ما با گردآوری جدیدترین و به‌روزترین ماشین‌آلات چاپ افست، این اطمینان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم که سفارشات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن و با خاص‌ترین افکت‌های صنعت چاپ و بسته بندی تحویل گیرند.

تولید جعبه های لوازم آرایشی و بهداشتی با بهره‌گیری از ماشین‌آلات چاپ اینلاین 8 رنگ

انواع بسته‌بندی محصولات آرایشی بهداشتی

ما در گروه ترام باور داریم که بسته بندی و تولید جعبه های متمایز در صنایع آرایشی و بهداشتی، استراتژی مطلوب برندهای برتر در جهت افزایش سهم بازار و ارتقای جایگاه‌ برندشان است؛ از این رو همواره بر قدرت جعبه‌ها در جلوه‌گری محصول و ماندگاری در ذهن خریداران تأکید داشته و توانسته‌ایم جعبه های متنوعی از محصولات آرایشی و بهداشتی را در استراکچرهای معمول و خاص در ترام تولید نماییم.

بسته بندی عطر و ادکلن

عطر و ادکلن

بسته بندی شامپو

شامپو

بسته بندی صابون

صابون

انواع بسته بندی کرم

انواع کرم‌ها

بسته بندی خمیر دندان

خمیردندان

طراحی جعبه و بسته بندی محصولات زیبایی

محصولات زیبایی و آرایشی

برای آشنایی با خدمات چاپ و بسته بندی ما، کاتالوگ ترام را دانلود کنید

برای اطلاع از برندهای برتر آرایشی و بهداشتی که به ما اعتماد کرده‌اند، کاتالوگ جنرال ترام را دریافت نمایید.

راهکارهای استودیو برای طراحی بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی

راهکارهای استودیو طراحی

طراحی جعبه، فرآیندی حرفه‌ای است که علاوه بر استفاده از طرح‌ها و افکت‌های خاص در بسته‌بندی لوازم آرایشی بهداشتی برای جلب توجه مشتریان، آن را با برندتان عجین کرده و در عین حال مزیت برتر محصولات شما را نیز به نمایش می‌گذارد. گرافیست‌ها و طراحان استودیو ترام در راستای تکنیک‌گذاری و آماده‌سازی فایل نهایی جهت تولید و ارتقای کارایی بسته بندی از طریق پیشنهاد ساختارهای کارا از ابتدای سفارش با شما همراه خواهند بود.

کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

با متخصصان ما در مورد نیازهای بسته‌بندی لوازم آرایشی بهداشتی خود، گفتگو کنید.

دانستنی‌های چاپ و بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی

مطالعه‌ی موارد زیر نیز می‌تواند به تصمیم‌گیری درباره‌ی بسته بندی لوازم آرایشی و همچنین بسته‌بندی لوازم بهداشتی شما کمک کند.

قبل از تولید جعبه محصولات، با واقعیت افزوده می‌توانید طراحی بسته بندی را با موبایل‌تان در دنیای واقعی مشاهده کنید.

واقعیت افزوده

نمایش بسته بندی محصول شما به صورت سه بعدی و در محیط واقعی پیش از تولید

نمایش بخشی از لوازم آرایش بدون نیاز به باز کردن در جعبه با تلفیقی از طلق و مقوا

Punching & Scoring؛ تلفیقی از طلق و مقوا

ارتقا کارایی جعبه به کمک نمایش بخشی از محصول بدون نیاز به باز کردن در جعبه

دانستنی‌های چاپ و بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی

مطالعه‌ی موارد زیر نیز می‌تواند به تصمیم‌گیری درباره‌ی بسته بندی لوازم آرایشی و همچنین بسته بندی لوازم بهداشتی شما کمک کند.

قبل از تولید جعبه محصولات، با واقعیت افزوده می‌توانید طراحی بسته بندی را با موبایل‌تان در دنیای واقعی مشاهده کنید.

واقعیت افزوده

نمایش بسته بندی محصول شما به صورت سه بعدی و در محیط واقعی پیش از تولید

نمایش بخشی از لوازم آرایش بدون نیاز به باز کردن در جعبه با تلفیقی از طلق و مقوا

Punching & Scoring؛ تلفیقی از طلق و مقوا

ارتقا کارایی جعبه به کمک نمایش بخشی از محصول بدون نیاز به باز کردن در جعبه