با کار در ترام، علاوه بر داشتن یک فرصت شغلی مناسب، دانش فنی شما نیز ارتقا خواهد یافت.

با استخدام در ترام ضمن به دست آوردن یک فرصت شغلی مناسب، باعث ارتقای دانش فنی خود و همچنین کسب یک تجربه متمایز در محیطی پویا و رو به تعالی خواهید شد.

در بزرگترین و مجهزترین شرکت چاپ و بسته‌بندی خاورمیانه استخدام شوید

چرا انتخاب ترام برای کار، یک فرصت شغلی مناسب برای شماست؟

حرفه‌ای‌ها ماندگارند! حرفه‌ای  شدن و حرفه‌ای ماندن در هر کسب و کاری، جز با کار کردن در کنار حرفه‌ای‌ها میسر نخواهد شد. پس از استخدام در ترام، این فرصت را پیدا خواهید کرد تا در کنار متخصصان، علاوه بر توسعه‌ی تخصص خود، مهارت‌های فردی خود را نیز تقویت نموده و شخصیت حرفه‌ای خود را ارتقاء دهید.

از مزایای کار در ترام توسعه مهارت‌های فردی و ارتقا شخصیت حرفه‌ای شما می‌باشد.
شرایط کار در ترام به گونه‌ای است که ایمنی و سلامت پرسنل تضمین می‌گردد و این امر در رضایت شغلی آنها موثر می‌باشد.

ترام، کارفرمای برتر سلامت محور ایران

استخدام شدن و کار کردن در محیط‌های منطبق بر استانداردهای جهانی مورد استفاده در کشورهای توسعه یافته و بهره‌مندی از فناوری‌ها، تجهیزات و امکانات رفاهی در فضای سازمانی، علاوه بر تأمین ایمنی و سلامت کارکنان در ارتقای رضایت شغلی آنها نیز نقش بسزایی دارد؛ ما در ترام به‌ سلامت همکارانمان اهمیت می‌دهیم.

کار در ترام و بهره‌مندی از آموزش به‌روز

ما در ترام به اهمیت آموزش و یادگیری در جهت رشد و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی واقفیم و این امکان برای پذیرفته‌شدگان مصاحبه‌های استخدامی ترام فراهم شده که از آموزش‌های تخصصی و توسعه فردی در بالاترین کیفیت ممکن بهره‌مند شوند و از طریق بکارگیری آنها در محیط پویای سازمان، آنچه را که آموخته‌اند، بیازمایند.

از مزایای استخدام در ترام، آموزش‌های تخصصی در جهت رشد و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی می‌باشد.
در همکاری با ترام، پایبندی ما به رفتار حرفه‌ای و اصول اخلاقی در برخورد با پرسنل را تجربه خواهید کرد.

پایبندی به رفتار حرفه‌ای و اصول اخلاقی

ارزش‌های ما بر اعتماد، برازندگی، احترام، برتری و توجه بنا نهاده شده است؛ از این رو در برخورد با کارکنان سازمان، با فراهم نمودن محیطی فرح‌بخش، جوان، پویا و یاددهنده، تلاش کرده‌ایم تجربه‌ای متفاوت از کار در ترام را به آنها هدیه دهیم.

همکاری با ترام و فرصت‌های رشد و ارتقای شغلی

جایگاه‌های شغلی متنوع و گسترده ترام، توسعه‌ی شغلی درون سازمانی را برای کارکنان فراهم کرده است. ما بر این باوریم که ارزشمندترین سرمایه‌ی ما، خلق دانش درون سازمانی است که در کلیه‌ی سطوح سازمانی به درستی جریان پیدا کند.

شرایط کار در ترام به گونه‌ای است که توسعه شغلی درون سازمانی را برای کارکنان بوجود می‌آورد.
استخدام در ترام علاوه بر امنیت شغلی باعث حرکت در مسیر رشد و بهبود مستمر می‌گردد.

کار در ترام و حرکت در مسیر رشد و بهبود مستمر

داشتن یک فرصت شغلی مناسب و کار کردن در سازمانی که همواره در مسیر توسعه است، علاوه بر ایجاد احساس امنیت شغلی، این اطمینان را به کارکنان می‌دهد که در مسیر تحقق اهداف سازمان، همراستا با دستاوردها و موفقیت‌های سازمان، رشد کنند.

استخدام در بزرگترین شرکت چاپ و بسته بندی خاورمیانه

آیا آماده‌اید به خانواده ترام بپیوندید؟