با استخدام در ترام ضمن به دست آوردن یک فرصت شغلی مناسب، باعث ارتقای دانش فنی خود و همچنین کسب یک تجربه متمایز در محیطی پویا و رو به تعالی خواهید شد.

در بزرگترین و مجهزترین شرکت چاپ و بسته‌بندی خاورمیانه استخدام شوید

چرا انتخاب ترام برای کار، یک فرصت شغلی مناسب برای شماست؟

حرفه‌ای‌ها ماندگارند! حرفه‌ای  شدن و حرفه‌ای ماندن در هر کسب و کاری، جز با کار کردن در کنار حرفه‌ای‌ها میسر نخواهد شد. پس از استخدام در ترام، این فرصت را پیدا خواهید کرد تا در کنار متخصصان، علاوه بر توسعه‌ی تخصص خود، مهارت‌های فردی خود را نیز تقویت نموده و شخصیت حرفه‌ای خود را ارتقاء دهید.

بهترین طراحی جعبه های مقوایی و جعبه های لمینتی را برای بسته بندی پودرهای شوینده تان از ترام بخواهید
گام به گام در مسیر ارتقا بسته بندی مواد شوینده تان همراهتان هستیم.

ترام، کارفرمای برتر سلامت محور ایران

استخدام شدن و کار کردن در محیط‌های منطبق بر استانداردهای جهانی مورد استفاده در کشورهای توسعه یافته و بهره‌مندی از فناوری‌ها، تجهیزات و امکانات رفاهی در فضای سازمانی، علاوه بر تأمین ایمنی و سلامت کارکنان در ارتقای رضایت شغلی آنها نیز نقش بسزایی دارد؛ ما در ترام به‌ سلامت همکارانمان اهمیت می‌دهیم.

کار در ترام و بهره‌مندی از آموزش به‌روز

ما در ترام به اهمیت آموزش و یادگیری در جهت رشد و بهره‌وری سرمایه‌های انسانی واقفیم و این امکان برای پذیرفته‌شدگان مصاحبه‌های استخدامی ترام فراهم شده که از آموزش‌های تخصصی و توسعه فردی در بالاترین کیفیت ممکن بهره‌مند شوند و از طریق بکارگیری آنها در محیط پویای سازمان، آنچه را که آموخته‌اند، بیازمایند.

ترام برای بسته بندی مواد شوینده شما از پیشرفته‌ترین ماشین آلات چاپ و بسته بندی بهره می‌برد
در شهر بسته بندی ترام، کیفیتی متمایز در بسته بندی مواد شوینده را تجربه می‌کنید

پایبندی به رفتار حرفه‌ای و اصول اخلاقی

ارزش‌های ما بر اعتماد، برازندگی، احترام، برتری و توجه بنا نهاده شده است؛ از این رو در برخورد با کارکنان سازمان، با فراهم نمودن محیطی فرح‌بخش، جوان، پویا و یاددهنده، تلاش کرده‌ایم تجربه‌ای متفاوت از کار در ترام را به آنها هدیه دهیم.

همکاری با ترام و فرصت‌های رشد و ارتقای شغلی

جایگاه‌های شغلی متنوع و گسترده ترام، توسعه‌ی شغلی درون سازمانی را برای کارکنان فراهم کرده است. ما بر این باوریم که ارزشمندترین سرمایه‌ی ما، خلق دانش درون سازمانی است که در کلیه‌ی سطوح سازمانی به درستی جریان پیدا کند.

ترام انتخاب اول تولیدکنندگان مواد شوینده، پودر لباسشویی و قرص ماشین ظرفشویی برای طراحی بسته بندی محصولات‌شان می‌باشد
ترام انتخاب اول تولیدکنندگان مواد شوینده، پودر لباسشویی و قرص ماشین ظرفشویی برای طراحی بسته بندی محصولات‌شان می‌باشد

کار در ترام و حرکت در مسیر رشد و بهبود مستمر

داشتن یک فرصت شغلی مناسب و کار کردن در سازمانی که همواره در مسیر توسعه است، علاوه بر ایجاد احساس امنیت شغلی، این اطمینان را به کارکنان می‌دهد که در مسیر تحقق اهداف سازمان، همراستا با دستاوردها و موفقیت‌های سازمان، رشد کنند.

آیا آماده‌اید به خانواده ترام بپیوندید؟