ترام با ارائه به‌روزترین راهکارهای ارتقای کارایی بسته‌بندی، عملکرد بسته‌بندی جعبه‌های مقوایی و لمینیتی محصولات شما را بهبود می‌بخشد.

بهبود عملکرد بسته‌بندی جعبه‌های مقوایی و لمینیتی محصولات شما را با راهکارهای ارتقای کارایی بسته بندی

در مجهزترین و بزرگ‌ترین مجموعه چاپ و بسته بندی ایران ممکن کرده‌ایم

به‌روزترین راهکارهای ارتقای کارایی بسته بندی

اهمیت بکارگیری راهکارهای بهبود عملکرد بسته‌بندی

امروزه بسته‌بندی، تلفیقی از دانش، مهارت، فناوری و هنر متمایزسازی است که در جایگاه برند محصولات در بازار نقش موثری بازی می‌کند. از این رو تولید کنندگان صنایع مختلف به دنبال تأمین کننده‌ای هستند که بتواند جعبه‌هایی متمایز از آنچه خریداران به طور معمول در قفسه‌ی فروشگاه‌ها می‌بینند، به آنها ارائه دهند.

استفاده از راهکارهای ارتقای کارایی بسته بندی در ارائه‌ی جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی علاوه بر بهره‌گیری از ماشین آلات، تجهیزات و فناوری‌های به روز، نیازمند خلاقیت، نوآوری و دقت به جزئیات است که ما در ترام توانسته‌ایم به مشتریان خود ارائه دهیم و نیازهای خاص آنها را به شیوه‌ای اثربخش مرتفع سازیم.

ترام با استفاده از ماشین آلات به‌روز و خلاقیت توانسته است راهکارهای ارتقای کارایی بسته‌بندی را برای مشتریان خود ارائه دهد.
ترام با داشتن مجموعه‌ی بی‌نظیری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مورد نیاز، توانسته است تمایز در راهکارهای بهبود عملکرد بسته‌بندی ایجاد کند.

چگونه ترام توانسته تمایز در راهکارهای ارتقای کارایی بسته‌بندی ایجاد کند؟

داشتن مجموعه‌ی بی‌نظیری از سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مورد نیاز برای بهبود عملکرد جعبه‌های مشتریان، ما را تبدیل به انتخاب اول تأمین‌کننده‌ی بسته‌بندی تولید کنندگانی کرده است که کارایی، برازندگی، جلوه‌گری و کیفیت جعبه‌های خود را ارج می‌نهند.

موارد زیر تنها بخشی از ظرفیت‌های گروه ترام در ارائه‌ی راهکارهای ارتقای کارایی بسته بندی و افکت‌های چاپ و بسته‌بندی به صنایع مختلف است.

 • مجهزترین و به‌روزترین استودیو طراحی چاپ و بسته‌بندی در کشور

 • تجهیزات و تکنولوژی پیش از چاپ و پس از چاپ پیشرفته و متنوع

 • سرمایه انسانی خلاق و متخصص

جهت آشنایی با خدمات ویژه استودیو طراحی ترام و اجرایی کردن ایده‌های خلاقانه بسته‌بندی از صفحه‌ی زیر بازدید فرمایید.

جعبه‌های Shelf Ready

جعبه‌های آماده قفسه یا (Shelf Ready) یکی از راهکارهای بهبود کارایی بسته‌بندی است که به منظور راحتی چیدمان محصولات در قفسه‌ی فروشگاه‌ها طراحی شده‌اند. این جعبه‌ها ریسک آسیب دیدن محصولات کوچک را در هنگام چیدمان در قفسه‌ی فروشگاه‌ها کاهش داده و شانس دیده شدن محصول در نقطه‌ی تماس با مصرف‌کننده‌ی نهایی را افزایش می‌دهند و همچنین باعث سهولت در حمل و نقل می‌شوند.

بسته بندی آماده قفسه که به عنوان بسته بندی آماده خرده فروشی نیز شناخته می‌شود و توسط تولیدکنندگان به عنوان بسته‌بندی در نقطه خرید یا نمایشگر روی میز از آن یاد می‌شود، یک راهکار بهبود عملکرد بسته‌بندی است که کار خرده فروشان را آسان‌تر می‌کند تا محصولات را زودتر در قفسه‌ها و در اختیار مصرف‌کنندگان نهایی قرار دهند.

مزایای جعبه‌های Shelf Ready:

 • افزایش قدرت جلوه‌گری محصولات و برند در قفسه

 • ایفای نقش تابلوی راهنما برای خریداران

 • کاهش احتمال آسیب به محصول هنگام چیدمان

 • امکان حذف کارتن‌های مادر

 • حق انتخاب بیشتر به مصرف کننده نهایی (خرید تکی یا بسته‌ای محصول) و در نتیجه افزایش فروش

 • بهبود راندمان و در نتیجه کاهش هزینه

ما در ترام می‌توانیم کیفیتی متفاوت از جعبه‌های Shelf ready مقوایی و لمینیتی را به مشتریان خود هدیه دهیم.

با استفاده از میکروفلوت‌ها و افکت‌های چاپی در کارتن ­های لمینیتی ، جعبه‌های آماده قفسه متفاوتی را از ترام انتظار داشته باشید.

جعبه‌های آماده قفسه یا Shelf Ready Packaging (SRP) جعبه‌هایی هستند که به گونه‌ای طراحی و تولید می‌شوند که نیاز به هیچ گونه باز کردن توسط خرده‌فروشان نداشته باشند.
پنجره چسبانی یا Window Patching یک راهکار بهبود عملکرد بسته‌بندی است تا محصولات از درون جعبه‌ی بسته، به نمایش گذاشته شوند.

پنجره چسبانی Window Patching

تماشای محصول درون بسته‌بندی بدون نیاز به باز کردن آن منجر به ایجاد اعتماد و اطمینان از اصالت کالا به خریداران نهایی محصول می‌شود. پنجره چسبانی یک راهکار بهبود عملکرد بسته‌بندی در ترام است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با استفاده از طلق‌های شفاف در ساختار جعبه‌های مقوایی و لمینیتی بتوانید قدرت جلوه‌گری محصولات خود، مخصوصا محصولات لوکس و تزئینی را از درون جعبه‌ی دربسته در چشم مشتریان ارتقا دهید.

تکنیک Punching & Scoring؛ نوآوری دیگری از گروه ترام

استفاده از طلق‌های دو وجهی و سه وجهی در جعبه‌های مقوایی و لمینیتی یکی از راهکارهای بهبود عملکرد بسته‌بندی است که در ترام برای مشتریان‌مان فراهم کرده‌ایم. این تکنیک متمایز می‌تواند با توجه به نقشی که در نمایش محصولات آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و سایر صنایع بدون نیاز به باز کردن درب جعبه ایفا می‌کند، در ارتقای جایگاه برند محصول در بازار تأثیر بسزائی داشته باشد. این نوع پنجره‌ها به مصرف کنندگان نهایی این فرصت را می‌دهند که محصول شما را دقیقاً به همان شکلی که قبل از جعبه‌گشایی است ببینند؛ که این امکان به نوبه خود به ایجاد اعتبار و اعتماد به برند شما کمک می‌کند و همچنین راه را برای تجربه کاربری جذاب هموار می نماید. این تکنیک بی‌نظیر در برندهای برتر جهت بسته بندی لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین بسته بندی محصولات دارویی و مکمل‌های غذایی در جهان، بسیار محبوب است.

ما در ترام این راهکار ارتقای کارایی بسته بندی را از طریق ماشین‌آلات و فناوری‌های پیشرفته و با سرعت بالا ارائه‌ کرده‌ایم.

تکنیک Punching & Scoring یک راهکار بهبود عملکرد بسته‌بندی است که با استفاده از طلق‌های دو وجهی و سه وجهی در جعبه‌های مقوایی و لمینیتی، امکان نمایش محصولات را از درون جعبه بدون نیاز به باز کردن آن فراهم می‌کند.
استفاده از پارتیشن داخلی (Inner Partition) یک راهکار بهبود عملکرد بسته‌بندی است که باعث کاهش هزینه‌های تولید، جلب توجه بیشتر و سهولت در استفاده می‌شود.

استفاده از پارتیشن داخلی (Inner Partition) متناسب با نیاز محصول شما

ارائه‌ی چند محصول در یک بسته‌بندی یا قسمت‌بندی بسته‌بندی جهت قطعات مختلف یک محصول از جمله راهکارهای ارتقای کارایی بسته بندی است که در موارد زیر کاربرد دارد:

 • پروموشن‌های تبلیغاتی

 • ایجاد تجربه کاربری خاص

 • محافظت از قطعات مختلف یک محصول

 • کاهش هزینه به دنبال حذف بسته بندی چند لایه

استفاده از پارتیشن داخلی (Inner Partition) که منجر به سهولت مونتاژ و چیدمان چند محصول مختلف در یک جعبه می‌شود، در ترام بصورت ماشینی با سرعت و کیفیت بالا انجام می‌شود. ما تنوع وسیعی از راهکارهای بهبود عملکرد بسته‌بندی را به منظور ارتقای رضایت بیشتر مشتریان و افزایش کارایی بسته‌بندی محصولات آنها ارائه می‌دهیم.

تمام افکت ها و کوتینگ های چاپ و بسته بندی که در دنیا رایج است، در ترام قابل اجرا می‌باشد.

توانمندی‌ها و قابلیت‌های ترام در افکت‌های چاپ و راهکارهای بهبود عملکرد بسته‌بندی محصولات شما بی‌شمارند. تمایز در ارتقای جلوه‌گری و کارایی بسته‌بندی تخصص ماست و در مسیر تحقق این هدف، همواره پیشرو بوده‌ایم.

کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

از متخصصان ما در مورد انتخاب راهکارهای ارتقای کارایی بسته‌بندی برای جعبه‌های خود، درخواست مشاوره فرمایید.