ترام با ارائه خدمات متنوع در زمینه بسته‌بندی مواد غذایی، به مشتریان خود کمک می‌کند تا محصولاتی سالم‌تر، جذاب‌تر و با هزینه‌ی نهایی کمتر به بازار عرضه کنند.

با ارتقای بسته بندی مواد غذایی خود در ترام، محصولی سالم‌تر، جذاب‌تر و با هزینه‌ی نهایی کمتر خواهید داشت

بسته بندی مواد غذایی

چاپ و بسته بندی مواد غذایی

به دلیل اهمیت و حساسیت‌های فراوان در سلامت و ایمنی محصولات غذایی، بسته‌بندی مواد غذایی نیازمند بکارگیری الزامات و استانداردهایی است که علاوه بر ایجاد مزیت رقابتی جهت نمایش محصول در قفسه‌ی فروشگاه‌ها و سوپرمارکت‌ها، مانع از آسیب به محصول شده و سلامت آن را تا زمان رسیدن به دست مصرف کننده‌ی نهایی تضمین می‌نماید.

ما در گروه ترام به اهمیت شاخص‌های کلیدی بسته‌بندی مورد نظر تولیدکنندگان محصولات غذایی مانند سلامتی و بهداشت، کیفیت و ثبات رنگ در چاپ، بهای تمام شده، کاهش تعداد توقف در خطوط پرکن، زمان تحویل، جذابیت و تمایز … آگاهیم و برای برطرف کردن مشکلات و چالش‌های آنها تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم و از طریق راهکارها و خدمات جامع در زیر یک سقف، بسته بندی محصولات غذایی شما را ارتقا خواهیم داد.

راهکارهای ارتقا بسته بندی مواد غذایی در گروه ترام

ما در ترام برای هر دغدغه‌ی شما در بسته بندی، راهکار داریم

آماده‌ی رفتن به سطح بعدی بسته بندی مواد غذایی شوید زیرا این ارتقا می‌تواند به افزایش فروش، به دست آوردن مشتریان جدید، گسترش توزیع شما و ایجاد شناخت بهتر برندتان کمک کند. ما در این راه با ارائه‌ی بهترین و متنوع‌ترین راهکارهای چاپ و بسته بندی مواد غذایی همچون مدیریت رنگ، طراحی بسته بندی خلاقانه، استفاده از افکت جهت افزایش جذابیت بصری محصول، استفاده از ساختارهای مناسب منطبق بر نیازهای مشتری، تأمین مواد اولیه‌ی با کیفیت و تولید در محیطی مناسب و با کمترین میزان آلایندگی همراه شما هستیم.

استقرار سیستم ایمنی مواد غذایی FSSC22000 جهت اطمینان خاطر مشتریان از سلامت محصول

قرار گرفتن سایت تولیدی ترام در زون مواد غذایی به دلیل آلودگی کمتر این ناحیه و پیاده‌سازی سیستم ایمنی مواد غذایی FSSC22000 برای نخستین بار در چاپ و بسته بندی مقوایی در ایران، ما را به انتخاب برتر برندهای صنایع غذایی‌ای تبدیل کرده که به ایمنی، سلامت و بهداشت بسته‌بندی محصولات و اهمیت آن در صادرات و بازارهای بین الملل آگاهند.

پیاده‌سازی سیستم ایمنی مواد غذایی FSSC 22000 برای نخستین بار در چاپ و بسته بندی مقوایی در ایران توسط ترام
تکنولوژی مدیریت رنگ در ترام، منجر به ثبات در رنگ بسته‌بندی و جلوگیری از چندرنگی در جعبه‌های مواد غذایی می‌شود

تکنولوژی مدیریت رنگ؛ ضمانتی جهت حفظ اصالت محصول

داشتن رنگی تکرارپذیر و همیشگی بر روی بسته‌بندی مواد غذایی همواره از دغدغه‌های تولیدکنندگان بوده است. پیاده‌سازی گستره‌ی رنگ مطلوب به کمک تکنولوژی مدیریت رنگ در ترام که منجر به ثبات در رنگ بسته بندی و جلوگیری از چندرنگی در جعبه‌های مواد غذایی می‌شود، به مشتریان شما این اطمینان را می‌دهد که محصول نهایی خریداری شده تقلبی نیست و به برندتان نیز آسیب نمی‌زند

افکت‌های متمایز جهت درخشش محصول در فروشگاه‌ها

استفاده از افکت‌ها و کوتینگ‌های بی‌نظیر و منحصربه‌فرد چاپ جهت ارتقای رقابت‌پذیری محصولات‌ غذایی در بازارهای بین‌الملل، احساس برتری و لوکس بودن را به خریداران محصولات غذایی شما القا می‌کند. ما می‌توانیم طراحی جعبه مواد غذایی شما را با اجرای انواع افکت‌های محبوب برندهای برتر مواد غذایی جهان، خاص و به‌یادماندنی کنیم.

طراحی جعبه مواد غذایی با افکت‌های متمایز

چرا ترام برای بسته‌بندی مواد غذایی انتخاب مناسبی است؟

بسته‌بندی خلاقانه‌ی مواد غذایی، به جذب مشتریان جدید کمک فراوانی کرده است و همچنین در تبدیل مشتریان کنونی به مشتریان وفادار نقش انکارناپذیری را ایفا می‌کند. ما به پشتوانه‌ی سه نسل تجربه و دانش تخصصی در صنعت چاپ و بسته بندی ایران و مهارت‌ها و توانمندیهای ذیل در گروه ترام توانسته‌ایم اطمینان خاطر برندهای برتر صنایع غذایی را بدست آوریم و بسته‌بندی‌های مدرن به آنها ارائه دهیم.

  • کلکسیون بی‌نظیری از افکت‌ها و کوتینگ‌های خاص و چشم‌نواز

  • نوآوری در تولید کارتن‌های سه لایه لمینیتی

  • بهره‌گیری از میکروفلوت‌ها جهت ارتقای استحکام جعبه‌های مقوایی شما

  • آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت و ارائه‌ی Certificate Of Analyze(COA) برای هر محصول

  • تولید در محیطی منطبق بر استانداردهای FSSC 22000

  • بهره‌وری بالاتر در تولید و کاهش ضایعات به دلیل وجود فناوری‌ها و ماشین‌آلات پیشرفته‌ی چاپ

  • تأمین مواد اولیه‌ی داخلی و خارجی بدون محدودیت در حجم

  • متعهد بودن به الزامات صنعت سبز ایران جهت رفع دغدغه‌های زیست محیطی مشتریان و ارج نهادن به زمین

میکروفلوت‌ها؛ ترکیبی از ظرافت و استحکام

کارتن‌ها با ضخامت‌های متفاوتی امکان ساخته شدن دارند. در ترام علاوه بر تولید کارتن‌های لمینیتی با ضخامت‌های متعارف میکروفلوت‌ها (ورق‌های کارتن با ضخامت کمتر از یک میلیمتر) نیز امکان تولید دارند. مزیت اصلی استفاده از این نوع کارتن داشتن ظرافت و استحکام همزمان است که در صنایع غذایی بسیار راهگشاست.

جایگزینی جعبه های مقوایی با میکروفلوت ها جهت استحکام و ظرافت بیشتر
بسته بندی سازگار با محیط زیست

صنعت سبز؛ پاسداری از زمین و مسئولیت‌پذیری اجتماعی و زیست محیطی در ترام

در سالهای اخیر، توجه به مسائل پایداری، نگهداری از زمین و حفظ این میراث برای نسل‌های آتی، تبدیل به دغدغه‌ی بسیاری از تولیدکنندگان شده است. ما جهت رفع نگرانی‌های مشتریان‌مان موفق به پیاده‌سازی الزامات و استانداردهای صنعت سبز در سایت تولیدی خود و دریافت جایزه‌ی صنعت سبز ایران شده‌ایم.

نوآوری دیگری در ترام؛ تست‌های آزمایشگاهی جعبه و کارتن به کمک آزمایشگاه کنترل کیفیت

ما عوامل کیفی مؤثر بر جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی شما را به خوبی می‌شناسیم و با بهره‌گیری از به‌روزترین تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت خود توانسته‌ایم شاخص‌های کیفی را بصورت عددی و در مراحل مختلف تولید، اندازه‌گیری و به مشتریان خود گزارش دهیم. ما جهت اطمینان خاطر از کیفیت بسته‌بندی، نه تنها بر روی مواد اولیه‌ی ورودی، بلکه در حین و پس از تولید نیز این شاخص‌ها را کنترل می‌کنیم.

تست‌های آزمایشگاهی جعبه و کارتن به کمک آزمایشگاه کنترل کیفیت ترام

جعبه‌های لیتولمینیتی

ما هر عاملی که در بسته‌بندی مواد غذایی شما مهم است را در نظر می‌گیریم و با نوآوری و استفاده از تکنولوژی روز جهان همواره پیشنهادهای کاربردی برای ارتقای بسته‌بندی داریم.

یکی از راهکارهای بسیار کاربردی در حوزه‌ی انواع بسته بندی مواد غذایی، جعبه‌های لیتولمینیتی ترام است و تکنولوژی ماشین اینلاین لمینیت ترام، کیفیتی متفاوت از کارتن‌های لمینیتی معمول در ایران را به شما عرضه می‌کند و با وجود ماشین آلات منحصر‌به‌فرد چاپ، امکان اجرای انواع افکت‌ها و کوتینگ‌ها بر روی این نوع بسته بندی برای مشتریانی که محصولات آنها نیاز به استحکامی بیش از جعبه‌های مقوایی دارد؛ مانند بیسکویت‌های خانواده و … فراهم شده است.

انواع بسته‌بندی مواد غذایی

ترام، بسته‌بندی طیف گسترده‌ای از محصولات متنوع صنایع غذایی را پوشش می‌دهد. در حال حاضر جعبه‌های مقوایی و لمینیتی ترام، امکان تأمین بسته بندی اولیه و ثانویه‌ی محصولات غذایی را فراهم کرده است و این موضوع برای تولیدکنندگانی که به کیفیت و قیمت بصورت همزمان اهمیت می‌دهند، قابل توجه است.

بسته بندی خرما ، طعمی ماندگار با بسته بندی های ترام

خرما

بسته بندی چای: طعمی ماندگار با ترام! بسته بندی های ترام، بهترین انتخاب برای حفظ عطر و طعم چای شما.

چای

طعم و تازگی خشکبار، در بسته بندی های جذاب ترام! با بسته بندی های ترام، خشکبار خود را به بهترین شکل به مشتریان ارائه دهید.

خشکبار

بسته بندی پودر ژله ترام: طعم و تازگی در هر بسته

پودر ژله و دسر

بسته بندی شکلات: دنیایی از طعم و زیبایی در هر جعبه!

شکلات

بسته بندی بیسکوئیت ترام: طعم و تازگی در هر بسته! با بسته بندی های ترام، بیسکوئیت خود را به بهترین شکل به مشتریان ارائه دهید و از رضایت آنها لذت ببرید!

بیسکویت

بسته بندی آدامس برای خلق یک جعبه آدامس خلاقانه

آدامس

بسته بندی کیک و بسته بندی کلوچه

کیک و کلوچه

بسته بندی غذاهای منجمد

غذاهای منجمد

بسته بندی لبنیات مانند بسته بندی پنیر و بسته بندی شیر را به teram بسپارید

لبنیات

بسته بندی غلات و بسته بندی حبوبات در teram

غلات فرآوری شده

بسته بندی بستنی یک تمایز با teram

بستنی

بسته بندی محصولات آردی و بسته بندی پودر سوخاری

انواع پودر سوخاری

بسته بندی غذای آماده و بسته بندی غذای نیمه آماده

غذاهای آماده و نیمه آماده

بسته بندی لازانیا

لازانیا

بسته بندی انواع نوشیدنی و بسته بندی آبمیوه

نوشیدنی

بسته بندی شیرینی و طراحی جعبه شیرینی در teram

شیرینی جات

انواع بسته بندی ادویه

ادویه جات

برای آشنایی با خدمات چاپ و بسته بندی ما، کاتالوگ ترام را دانلود کنید

برای اطلاع از برندهای برتر صنایع غذایی که به ما اعتماد کرده‌اند، کاتالوگ جنرال ترام را دریافت نمایید.

راهکارهای استودیو طراحی

طراحی بسته بندی، فرآیندی حرفه‌ای است که از رنگ‌ها علاوه بر اینکه در بسته بندی مواد غذایی برای جلب توجه مشتریان استفاده می‌کند، آن را با برندتان عجین کرده و در عین حال مزیت رقابتی و منحصر‌به‌فرد بودن محصولات را نیز به نمایش می‌گذارد. طراحان بسته بندی و گرافیست‌های استودیو ترام در راستای تکنیک‌گذاری، پیشنهاد طراحی ساختارهایی با کارایی بیشتر و آماده‌سازی فایل نهایی جهت تولید، از ابتدای سفارش طراحی جعبه با شما همراه خواهند بود.

راهکارهای استودیو طراحی ترام برای بسته بندی مواد غذایی
کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

با متخصصان ما در مورد نیازهای بسته‌بندی محصولات غذایی خود، گفتگو کنید.