با ارتقای بسته بندی دستمال کاغذی در گروه ترام، جعبه‌های دستمال کاغذی خاص‌تر، باکیفیت‌تر، جذاب‌تر و هزینه‌ی نهایی کمتری خواهید داشت

بسته بندی دستمال کاغذی

ارتقای بسته بندی دستمال کاغذی‌های خود را به ترام بسپارید

ارتقای زیبایی بسته‌بندی دستمال کاغذی و تولید جعبه‌هایی متمایز می‌تواند منجر به جذب مشتریان جدید، ماندگار شدن برند در ذهن مشتری و ارتقای جایگاه برند در میان سایر رقبا شود. راهکارهای خلاقانه‌ی ترام در ارتقای زیبایی بصری و متمایز‌سازی طراحی جعبه دستمال کاغذی، حاصل دانش فنی و تجهیزات به‌روز و منحصربه‌فردی است که در راستای اتخاذ استراتژی تمایز به توانمندی‌هایمان افزوده‌ایم.

کیفیت خطوط تا و یا پرفراژ در جعبه‌های مقوایی دستمال کاغذی از جمله فاکتورهای حائز اهمیت تولیدکنندگان دستمال کاغذی است و کوچک‌ترین ایراد در آنها می‌تواند منجر به توقف خطوط تولید و افزایش هزینه‌های پنهان تولید شود. از سوی دیگر با توجه به حجم بالای تقاضای مصرف‌کنندگان این محصولات سلولزی، زمان تحویل کوتاه بسته بندی برای تولیدکنندگان این گروه از محصولات، فاکتوری حیاتی است.

ما در گروه ترام به اهمیت شاخص‌های کلیدی بسته‌بندی مورد نظر تولیدکنندگان دستمال کاغذی مانند زمان تحویل، جذابیت بصری، کیفیت خطوط تا، مواد اولیه‌ی باکیفیت، صرفه‌جویی در مصرف مقوا، کاهش بهای تمام شده و … آگاهیم و برای برطرف کردن مشکلات و چالش‌های آنها و تأمین چاپ و بسته‌بندی در بازه‌ی زمانی مطلوب مشتریان خود، تمهیدات لازم را اندیشیده‌ایم. همچنین از طریق راهکارهایی خلاقانه، طراحی جعبه دستمال کاغذی شما را ارتقا خواهیم داد.

با ارائه راهکارهای خلاقانه طراحی بسته بندی دستمال کاغذی شما را ارتقا می‌دهیم.
ارائه چاپ هشت رنگ همزمان و اینلاین با پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات چاپ و بسته بندی در ترام

نوآوری در تکنولوژی چاپ؛ بکارگیری ماشین‌آلات به‌روز

گردآوری جدیدترین ماشین‌آلات چاپ و بسته بندی در ترام، منجر به کاهش ضایعات، افزایش سرعت در تولید، بهره‌وری بیشتر و کاهش زمان تحویل شده است. تجهیزات و دستگاه‌های چاپ ترام امکان چاپ تا هشت رنگ همزمان بصورت اینلاین را دارند که سبب تولید بسته‌بندی در کیفیت و بازه‌ی زمانی مطلوب مشتریانمان شده است.

اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی بسته بندی در مجهزترین آزمایشگاه تست بسته بندی

تست‌های آزمایشگاهی جهت اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی بسته‌بندی

در راستای توجه به حساسیت‌های مشتریانمان درباره‌ی خطوط تا، چسبندگی، مقاومت در برابر له‌شدن و … توانستیم مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته بندی را در مجموعه‌ی خود راه‌اندازی نماییم و شاخص‌های کیفی بسته بندی دستمال کاغذی را در مراحل مختلف تولید اندازه‌گیری کرده و بصورت عددی به مشتریان خود ارائه دهیم.

طراحی جعبه دستمال کاغذی چشم‌نواز، با اجرای خاص‌ترین افکت‌ها و پوشش‌های چاپ در ترام

افکت‌هایی جهت درخشش جعبه‌های دستمال کاغذی

به منظور ارتقای جعبه‌های دستمال کاغذی در قفسه‌ی فروشگاه‌ها و جلب توجه‌ی خریداران نهایی، کامل‌ترین و خاص‌ترین کوتینگ‌ها و افکت‌های چاپ را در ترام فراهم کرده‌ایم. افکت‌های منحصر‌به‌فرد ما می‌توانند جعبه‌های محصولات شما را خاص، چشم‌نواز و در ذهن خریداران ماندگار کنند.

پیشرو در تولید جعبه دستمال کاغذی لوکس

تمایز ترام در پیشرو بودن در ارتقای بسته‌بندی و تولید جعبه‌های دستمال کاغذی لوکس و متمایز در صنعت چاپ و بسته بندی ایران است. ما دغدغه‌های شما درباره‌ی کیفیت و جذابیت جعبه مقوایی دستمال کاغذی را به خوبی می‌شناسیم و برای مرتفع کردن نیازهای شما تمامی خدمات و راهکارهای به‌روز دنیای چاپ و بسته‌بندی را به زیر یک سقف گرد هم آورده‌ایم.

تمایز ترام در طراحی جعبه دستمال کاغذی لوکس و چاپ دستمال کاغذی تبلیغاتی
توانمندی و راهکارهای گروه ترام در ارتقا بسته بندی دستمال کاغذی و چاپ روی جعبه دستمال کاغذی

چرا ترام انتخاب اول برندهای برتر دستمال کاغذی است؟

آنچه باعث می‌شود مشتری در مواجهه‌ی اولیه با طراحی جعبه دستمال کاغذی در قفسه‌ی فروشگاه‌ها ترغیب به انتخاب آن از میان سایر برندها شود، زیبایی و قدرت جلوه‌گری بسته بندی دستمال کاغذی است. از سوی دیگر تجربه‌ی کیفیت مطلوب و خاطره‌انگیز مشتریان می‌تواند منجر به تکرار خرید و تبدیل کردن آنها به مشتری وفادار شود. تولید جعبه‌های دستمال کاغذی در ترام با استفاده از تکنیک‌ها و افکت‌های خاص چاپ و پرداختن به جزئیات در انتقال پیام برند به مشتری، نقش بسزایی ایفا کرده و از طریق ایجاد تمایز در کیفیت و ظاهر محصول می‌تواند جایگاه برند شما را در بازار ارتقا دهند. خدمات گروه ترام با هدف مرتفع‌کردن تمامی نیازهای بسته‌بندی محصولات مشتریان طراحی و پیاده‌سازی شده است. در ادامه به برخی از توانمندی‌ها و راهکارهایی که در گروه ترام جهت ارتقای کارایی بسته بندی مشتریان خود بکار گرفته‌ایم اشاره می‌کنیم.

  • آزمایشگاه کنترل کیفیت ترام و ارائه‌ی Certificate Of Analyze(COA) بر روی هر محصول

  • ارائه‌ی کامل‌ترین خدمات طراحی بسته‌بندی

  • نمونه‌سازی

  • واقعیت افزوده

  • مهندسی ارزش در استودیو طراحی ترام

  • کلکسیونی از افکت‌ها و کوتینگ‌های بی‌نظیر چاپ

  • ارائه‌ی راهکار ارتقای کارایی بسته‌بندی متنوع و خلاقانه

  • تأمین مواد اولیه‌ی مرغوب داخلی و خارجی

  • اجرای الزامات صنعت سبز ایران و تعهد به اصول پایداری

دپارتمان بازرگانی ترام

تأمین مستمر و به موقع مواد اولیه بسته‌بندی همواره از چالش‌ها و نگرانی‌های تولیدکنندگان کالاهای مصرفی از جمله دستمال کاغذی بوده است. ما در ترام این نگرانی تولیدکنندگان را با تامین مواد اولیه مرغوب بدون محدویت در حجم مصرفی، مرتفع کرده‌ایم.

خرید مواد اولیه بسته بندی دستمال کاغذی توسط دپارتمان بازرگانی خارجی ترام
ترام با بسته بندی سبز به حفاظت از محیط زیست و کاهش آلاینده‌ها اهمیت می‌دهد.

رویکردی سبز در بسته بندی

ارتقای آگاهی عمومی در زمینه‌ی محیط زیست، توجه به مسائل پایداری، نگهداری از زمین و حفظ این میراث برای نسل‌های آتی، تبدیل به دغدغه‌ی بسیاری از تولیدکنندگان شده است. در راستای احترام به ارزش‌های اجتماعی و زیست محیطی موفق به پیاده‌سازی الزامات و استانداردهای صنعت سبز در سایت تولیدی خود و دریافت جایزه‌ی صنعت سبز ایران شده‌ایم.

ثبات در رنگ و تکرارپذیری در چاپ جعبه دستمال کاغذی با تکنولوژی مدیریت رنگ ترام امکان پذیر است.

تکنولوژی مدیریت رنگ ترام

ثبات در چاپ و تولید بسته بندی با رنگی تکرارپذیر، راهکار ما جهت حفظ اصالت برند مشتریان و روشی جهت کپی‌ناپذیری محصولات آنها است. تکنولوژی مدیریت رنگ ترام می‌تواند رنگی با کمترین انحراف از نمونه شاهد مشتریان تولید نماید و از چندرنگی در چاپ جعبه دستمال کاغذی و آسیب به برند جلوگیری نماید.

برای آشنایی با خدمات چاپ و بسته بندی ما، کاتالوگ ترام را دانلود کنید

چه کسانی ترام را انتخاب می‌کنند

برای اطلاع از برندهای برتر دستمال کاغذی که به ما اعتماد کرده‌اند، کاتالوگ جنرال ترام را دریافت نمایید.

راهکارهای استودیو طراحی

طراحی جعبه دستمال کاغذی فرآیندی حرفه‌ای است که نیازمند مهارت، تجربه، دانش فنی‌ و خلاقیت جهت بکارگیری تکنیک‌ها و افکت‌ها به منظور ارتقای قدرت رقابت‌پذیری محصول نهایی در فروشگاه‌ها است. طراحی متمایز می‌تواند قدرت برندتان را از طریق نمایش هنرمندانه ویژگی‌های محصول در بسته بندی دستمال کاغذی به نمایش بگذارد. در این راستا گرافیست‌ها و طراحان استودیو ترام در جهت تکنیک‌گذاری و آماده‌سازی فایل نهایی جهت تولید، از ابتدای سفارش بسته‌بندی دستمال کاغذی با شما همراه خواهند بود.

گرافیست‌های استودیو طراحی ترام برای بسته بندی و چاپ جعبه دستمال کاغذی‌تان راهکارهای خلاقانه‌ای ارائه می‌دهند.
کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

با متخصصین ما برای بسته‌بندی دستمال کاغذی و سایر محصولات سلولزی خود، گفتگو کنید.

دانستنی‌های چاپ و بسته بندی دستمال کاغذی

مطالعه‌ی موارد زیر می‌تواند در تصمیم‌گیری درباره‌ی ارتقای کیفیت طراحی جعبه دستمال کاغذی به شما کمک کند.

مهندسی ارزش با هدف تحلیل فرایند طراحی بسته بندی، باعث کاهش هزینه‌ها و افزایش کیفیت بسته بندی محصولات شما می‌شود.

مهندسی ارزش

طراحی، انتخاب مواد اولیه و تکنیک گذاری متناسب با در نظر گرفتن نیاز و خواسته مخاطب محصول

قبل از تولید جعبه محصولات، با واقعیت افزوده می‌توانید طراحی بسته بندی را با موبایل‌تان در دنیای واقعی مشاهده کنید.

واقعیت افزوده Augmented Reality

نوآوری ترام جهت نمایش جزئیات بسته بندی پیش از تولید واقعی

نمونه‌سازی و ارسال پروتوتایپ پیش از تولید جعبه‌ی محصول نهایی شده

نمونه‌سازی و تولید پروتوتایپ بسته بندی

طراحی و ساخت نمونه‌ی اولیه جعبه پیش از تولید نهایی