استودیو ترام، با سابقه‌ی طولانی در طراحی بسته‌بندی، تخصص و تعهد خود را در ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و باکیفیت به مشتریان خود، به اثبات رسانده است.

ما در استودیو طراحی، ایده‌های بسته بندی شما را ممکن می‌سازیم. خلاقیت، برازندگی و توجه به جزئیات در طراحی بسته بندی متمایز تخصص و تعهد ما به شماست

طراحی بسته بندی در استودیو طراحی ترام

ترام به دلیل ارائه خدمات متنوع چاپ و بسته‌بندی با کیفیت بالا، تجربه مشتری عالی، تحویل سریع سفارشات و ...، انتخاب اول بسته‌بندی برای برند شما است.

آنچه به واسطه‌ی انتخاب ترام، بدست خواهید آورد

آنچه ما را از سایر رقبایمان متمایز کرده است، خلق ارزشی فراتر از تولید جعبه است. ما تجربه‌ای منحصربه‌فرد از سفارش‌گذاری و تولید همراه با کنترل، شاخص‌های کیفیت را برای مشتریان خود بوجود آورده‌ایم.

طراحی بسته‌بندی مناسب، برند شما را متمایز خواهد کرد

امروزه بسته بندی تنها پوششی برای محافظت از محصول در برابر آسیب‌های فیزیکی نیست. یک بسته بندی موفق می‌تواند در جذب مشتریان جدید و وفادار کردن مشتریان کنونی نقش مهمی را ایفا کند. طراحی بسته‌بندی مناسب که همراستا با هویت برند انجام شده باشد، می‌تواند مانند یک فروشنده حرفه‌ای عمل کرده و به خریداران محصولات، ارزش پیشنهادی برند شما را معرفی کند.

ما باور داریم آنچه باعث می‌شود مشتری از بین محصولات مشابه در قفسه‌ی فروشگاه‌ها، محصول شما را انتخاب کند، حس خوبی است که در مواجهه با بسته بندی محصولاتتان پیدا می‌کند و برای بهره‌گیری از این راهکار برندسازی، کامل‌ترین خدمات طراحی بسته بندی را فراهم نموده‌ایم.

طراحی بسته‌بندی مناسب، یکی از مهم‌ترین عوامل در موفقیت یک برند است. یک بسته‌بندی خلاقانه می‌تواند مشتریان جدید جذب کند، مشتریان کنونی را وفادار کند و ارزش پیشنهادی برند را به مخاطبان معرفی کند.
استودیوی ترام در طراحی بسته‌بندی با شناخت دقیق امکانات و با تجهیزات پیشرفته، طرحی را ارائه می‌دهد که هم دارای قابلیت تولید باشد و هم از نظر بصری جذاب باشد.

آنچه استودیو طراحی ترام را در طراحی بسته‌بندی متمایز می‌کند

برای آغاز فرایند طراحی خوب می‌بینیم ، خوب می‌پرسیم و خوب می‌شنویم. اما هنر اصلی ما، شناخت امکانات و محدودیت‌های تولید بسته بندی با تجهیزات پیشرفته است. ما با استقرار در سایت تولید بسته بندی و بکارگیری فوت و فن‌های تولیدی در طراحی بسته بندی، طرحی به شما ارائه می‌دهیم که بی‌دغدغه دارای قابلیت تولید باشد.

طراحی بر اساس تناسبات بصری بخش مهمی از کار ماست اما فوت کوزه‌گری طراحی موفق بسته بندی موفق، شناخت کامل و دقیق ویژگی‌های خط تولید و توانایی‌های ماشین آلات به‌روز دنیا است تا هزینه‌ها و زمان دستیابی به محصول، بهینه و توالی ایستگاه‌های تولیدی حرفه‌ای تعریف شوند.

به کار گروهی با طراحان حرفه‌ای مشتریان‌ خود باور داریم

استودیو ترام با رعایت اصول حرفه‌ای زیر در طراحی جعبه در موفقیت محصول نهایی در بازار نقش بسزایی دارد:

  • طراحی ساختارهای کارا و اثربخش

  • ایجاد جذابیت گرافیکی بر روی جعبه‌ها، منطبق بر هویت برند محصول

  • شناسایی نیازهای روانشناختی خریداران و پیاده‌سازی معیارهای مد نظر در ساختار و طرح بسته‌بندی

  • شخصی سازی در طراحی بسته بندی

  • استفاده‌ی مناسب و اصولی از رنگ‌ها

  • بررسی امکان اجرای ایده‌های متنوع بسته بندی

ما با سالها حضور در بازار طراحی جعبه محصولات، به این نتیجه رسیده‌ایم که بهترین پروژه‌های طراحی بسته‌بندی، پروژه‌هایی هستند که بصورت مشارکتی با مشتریان طراحی شده‌اند. مشتری محصول و جزئیات موثر برای نفوذ در بازار را می‌شناسد و ما راهکارهایی برای ارتقای بسته‌بندی به او ارائه می‌دهیم.

ما بارها در کنار تیم‌های طراحی حرفه‌ای برندهای برتر صنایع مختلف که پروژه‌های موفق بسته‌بندی را به بازار ایران معرفی کرده‌اند بوده‌ایم و همگام با آنها این مسیر را پیموده‌ایم.

هنر ما پیوستن به تیم‌های طراحی حرفه‌ای شما و ارائه‌ی خدمات تخصصی طراحی بسته‌بندی است . ما در ترام انواع نیازها، چالش‌ها و مسائل طراحی بسته بندی محصول مشتریان را شناسایی کرده و برای پاسخگویی به آنها استودیو طراحی ترام را دایر نموده‌ایم.

استودیو طراحی ترام با رعایت اصول حرفه‌ای و مشارکت با مشتریان، در طراحی بسته‌بندی محصولات نقش بسزایی دارد.
مهندسی ارزش در طراحی بسته بندی، فرآیندی است که به منظور کاهش هزینه‌های غیرضروری، حفظ کیفیت و افزایش کارایی بسته‌بندی انجام می‌شود.

مهندسی ارزش در طراحی بسته بندی

مهندسی ارزش در بسته بندی به معنای کاهش هزینه‌های غیرضروری، حفظ کیفیت و افزایش کارایی بسته‌بندی است. در استودیو ترام ما با جمع‌آوری اطلاعات مشتریان و بازار، بررسی روندهای جهانی و با توجه به منابع در اختیار، راهکار بهینه بسته بندی را ارائه می‌دهیم. به حداقل رساندن اتلاف منابع، کاهش ریسک و بهای تمام شده و بالا بردن کیفیت بسته بندی از مزایای خدمات مهندسی ارزش استودیو طراحی ترام است.

ایده‌های نو و متمایز در طراحی جعبه

آماده‌سازی فایل نهایی طراحی جهت تولید، نیاز به استانداردسازی و در نظر گرفتن جزئیاتی دارد که اگر در اجرای آن دقت کافی نشود، بسته بندی تولید شده کیفیت و کارایی لازم را نخواهد داشت. در استودیو طراحی ترام، متخصصان ما آماده‌ی همکاری با طراحان مجموعه‌ی شما جهت تجاری‌سازی ایده‌ی بسته بندی محصولاتتان هستند.

چنانچه مشتریان دارای واحد طراحی نباشند، مشاوران و طراحان خلاق استودیو ترام می‌توانند در انتخاب و اجرای ایده‌های طراحی متمایز بر روی انواع بسته بندی مقوایی، جعبه های طلقی و کارتن های لمینیتی، مساعدت کنند.

استودیو طراحی ترام با ارائه خدمات طراحی جعبه، به مشتریان خود کمک می‌کند تا بسته‌بندی‌های متمایز داشته باشند.
استودیو طراحی ترام در زمینه افکت گذاری بسته بندی محصولات، بی‌نظیر است.

ما در افکت‌گذاری بسته‌بندی محصولات جایی بی‌نظیر هستیم

صنعت چاپ بیش از هر زمان دیگری توانا در تولید محصولات افکت‌دار است. در بازارهای امروز بخش مهمی از جذابیت بسته بندی‌ها توسط افکت‌های چاپ و پس از چاپ ایجاد می‌شود. حتی اگر بسته بندی شما قبلا طراحی شده باشد، جهت ارتقای آن، افکت‌گذاری بسته بندی در ترام را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

ما در استودیوی ترام با شناخت ماهیت افکت‌های چاپی ، عملکرد آنها روی متریال مختلف و تأثیرات هم‌نشینی آنها و با بهره‌مندی از دانش بالا در اجرای آنها روی بسته بندی به ارتقای جعبه‌های محصولات مشتریان کمک می‌کنیم.

تمام افکت ها و کوتینگ های چاپ و بسته بندی که در دنیا رایج است، در ترام قابل اجرا می‌باشد.

به دنیای کوتینگ‌ها و افکت‌های چاپ خوش آمدید

تخصص ما ارتقای جذابیت و برازندگی بسته بندی محصولات شماست. بکارگیری انواع کوتینگ و افکت‌های چاپ بر روی جعبه های مقوایی و کارتن های لمینیتی به کمک جدیدترین و به‌روزترین ماشین‌آلات چاپ اینلاین ، از جمله راهکارهای پیشنهادی ترام در ارائه‌ی بسته‌بندی متمایز و شکیل به مشتریان است.

جامع‌ترین خدمات و امکانات برای طراحی بسته بندی

یک طراحی بسته بندی کامل محصول بکارگیری تخصص‌های متنوعی است. در استودیو ترام چندین دپارتمان تخصصی هنری، فنی و مهندسی برای مرتفع کردن نیازهای طراحی جعبه و بسته بندی مشتریان تعریف و تجهیز شده‌اند و مهم‌تر از همه، وجود دانش روز بکارگیری سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در استودیو ترام است.

ما همواره به دنبال ارتقای دانش، تجهیزات و نرم‌افزارهای حرفه‌ای استودیو طراحی ترام هستیم. فضاهای ایده‌ساز آرشیو‌ها و گالری‌های استودیو ترام در فرآیند طراحی جعبه به کار گرفته می‌شوند تا ما هم سهمی در ارتقای جایگاه برند شما به وسیله‌ی طراحی بسته بندی داشته باشیم. گرافیک، تایپوگرافی، نقاشی، تصویرسازی، مدلینگ، ویدیوهای هنری، عکاسی تخصصی برای طراحی جعبه مقوایی از جمله مهارت‌های ما در طراحی بسته‌بندی ایده‌آل مشتریان است.

استودیو طراحی ترام با ارائه خدمات جامع و امکانات متنوع، می‌تواند به مشتریان خود در طراحی بسته‌بندی محصولاتشان کمک کند.
استودیو طراحی ترام با ارائه خدمات شبیه‌سازی و نمونه‌سازی جعبه پیش از تولید نهایی، می‌تواند به مشتریان خود کمک کند تا از کیفیت بسته‌بندی خود اطمینان حاصل کنند.

شبیه‌سازی و نمونه‌سازی جعبه پیش از تولید نهایی

اطمینان از تولید بسته بندی مطابق با فایل طراحی همواره از دغدغه‌های مشتریان بوده است. ما برای رفع نگرانی مشتریانمان در مورد کیفیت بسته بندی پیش از تولید واقعی در کنار خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت خود، قادر به تولید پروتوتایپ در اندازه‌ی واقعی هستیم.

بهره‌گیری از نرم‌افزارهای مختلف جهت نمایش بسته بندی به همراه جزئیات آن پیش از تولید نهایی نیز از دیگر خدمات استودیو طراحی ترام جهت شبیه‌سازی و نمونه‌سازی انواع جعبه های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی مشتریان است.

ساختارهایی نوآورانه و متنوع در استودیو طراحی ترام

اطمینان از تولید بسته بندی مطابق با فایل طراحی همواره از دغدغه‌های مشتریان بوده است. ما برای رفع نگرانی مشتریانمان در مورد کیفیت بسته بندی پیش از تولید واقعی در کنار خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت خود، قادر به تولید پروتوتایپ در اندازه‌ی واقعی هستیم.

بهره‌گیری از نرم‌افزارهای مختلف جهت نمایش بسته بندی به همراه جزئیات آن پیش از تولید نهایی نیز از دیگر خدمات استودیو طراحی ترام جهت شبیه‌سازی و نمونه‌سازی انواع جعبه های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی مشتریان است.

استودیو طراحی ترام با ارائه خدمات طراحی ساختارهای ویژه و فرم‌های هوشمندانه، می‌تواند به مشتریان خود کمک کند تا بسته‌بندی‌هایی با جذابیت بصری و عملکرد بهتر داشته باشند.
جعبه‌های آماده قفسه، یک روش موثر برای افزایش کارایی بسته‌بندی و کاهش بهای تمام شده است.

جعبه‌های آماده قفسه، ارتقای کارایی جعبه و کاهش بهای تمام شده

جعبه های آماده قفسه یا shelf ready از تکنیک‌های پیشنهادی ما جهت ارتقای کارایی بسته بندی و مدیریت هزینه مشتریان است.

استودیو طراحی ترام با استفاده از دانش و تجربه‌ی خود، می‌تواند رنگ‌ها را به صورت دقیق و قابل پیش‌بینی کنترل کند.

ما راز رنگ‌ها را یافته‌ایم

در استودیوی طراحی ترام رنگ‌ها همان جایگاهی را دارند که اعداد در ریاضیات.

ما رنگ‌ها را با کمیتشان میشناسیم؛ دقیق ، یکتا و در معادلات تعریف شده‌ای آنها را به کار می‌گیریم تا نتایج یکتا و قابل پیش‌بینی داشته باشیم. استودیو ترام در اجرای فرآیند مدیریت رنگ که در همه بخش‌های ترام جریان دارد ایفای نقش می‌کند.

شناخت ماهیت رنگ‌ها، امکان هم‌جواری آنها ، تنوع جنس مرکب‌ها و شناخت صحیح گاموت‌های رنگ از یک سمت و وجود تجهیزات به‌روز برای ساخت نمونه‌های شاهد برای محصولات مختلف از سمت دیگر، باعث می‌شود مشتریان ما از اینکه رنگ‌ها تا این حد قابل کنترل و پیش‌بینی هستند مشعف باشند. به عنوان صاحبان برند و ناظران چاپ از انطباق نمونه‌های شاهد تولید شده ترام با محصول واقعی لذت خواهید برد. از بین هزاران سبز ، سبز یکتایی که مطلوب شماست روی قفسه فروشگاه‌ها خواهد درخشید!

تکنولوژی مدیریت رنگ ترام، جادوی رنگ‌های باکیفیت و تکرارپذیر بر روی جعبه‌های شما

اطمینان از داشتن رنگی تکرارپذیر و باثبات

ما برای رفع دغدغه‌ی شما در مورد داشتن رنگی یکسان در تکرار سفارشات‌تان و جلوگیری از آسیب به برندتان در میان محصولات تقلبی در بازار، تکنولوژی مدیریت رنگ بی‌نظیری را در ترام بکار گرفته‌ایم.

واقعیت افزوده؛ نمایش محصول در فضای واقعی

واقعیت افزوده ترکیبی هم‌زمان از دنیای واقعی و تصویر‌های مجازی است. در واقعیت افزوده نمای ظاهری حفظ می‌شود و در کنار دیگر عناصر دنیای واقعی قابل مشاهده است بدین‌ترتیب، شکل یک نمای فیزیکی زنده به عناصر دنیای واقعی اضافه می‌شود. درحقیقت، واقعیت افزوده دنیای فعلی ما را در برمی‌گیرد و چیزی به آن می‌افزاید.

ترام با بهره‌مندی از تکنولوژی AR این امکان را فراهم کرده است که مشتریان بتوانند پس از طراحی جعبه و قبل از تولید بسته‌بندی خود را به‌صورت واقعیت افزوده در فضای واقعی ببینند.

استودیو طراحی ترام با بهره‌گیری از فناوری واقعیت افزوده، می‌تواند به مشتریان خود کمک کند تا بسته‌بندی‌های خود را قبل از تولید، در فضای واقعی مشاهده کنند.
کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای بهره‌مندی از خدمات استودیو طراحی ترام و انتخاب راهکار مناسب ارتقای بسته بندی، آماده‌ی گفتگو هستیم.