آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته بندی ترام، کیفیت بالای جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی را تضمین می‌کند.

ترکیب قدرتمندی از عملکرد، کارایی و کیفیت بالای انواع جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی را پس از طی شدن فرایندهای آزمایشگاه

کنترل کیفیت بسته بندی به شما ارائه می‌دهیم. ما کیفیت را ارج می‌نهیم و آن را هسته‌ی اصلی راهکارهای ارتقای بسته‌بندی قرار داده‌ایم

آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته بندی ترام

با بررسی کیفیت پیش از تولید نهایی در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید

یک بسته بندی مناسب علاوه بر ظاهری زیبا باید از کیفیت مطلوبی نیز برخوردار باشد و همچنین در طول زمان و تا رسیدن به دست مصرف کننده نهایی کیفیت خود را حفظ کند. در ادامه به بخشی از چالش‌های تولیدکنندگان صنایع مختلف در تأمین بسته‌بندی مورد نیاز محصولات‌شان اشاره می‌کنیم:

 • دفرمه شدن (تغییر شکل) جعبه‌های مقوایی

 • باز شدن چسب جعبه‌ها بر اثر تغییرات دمای محیط

 • تاپذیری نامناسب خطوط تا

 • جذب رطوبت محیط

 • ترکیدن جعبه‌ها و نداشتن استقامت و استحکام کافی جعبه‌ها

 • لیزی کمتر یا زیادتر از میزان مورد نیاز در دستگاههای پرکن اتوماتیک

به منظور رفع چالش های مذکور، گروه ترام در سال ۱۳۹۹ بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته‌بندی را در مجموعه‌ی خود راه‌اندازی کرده است. یکی از ویژگی‌هایی که ترام را در ارائه‌ی خدمات بسته‌بندی متمایز می‌کند، اندازه‌گیری و کنترل شاخص‌های کیفی است که امکان سنجش دقیق لمسی یا چشمی آن وجود ندارد و اندازه‌گیری آن‌ها نیاز به تجهیزات آزمایشگاهی دارد.

با آزمایش کیفیت بسته‌بندی پیش از تولید، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.
ترام به دلیل ارائه خدمات متنوع چاپ و بسته‌بندی با کیفیت بالا، تجربه مشتری عالی، تحویل سریع سفارشات و ...، انتخاب اول بسته‌بندی برای برند شما است.

چرا ترام می‌تواند انتخاب اول بسته‌بندی برای برند شما باشد؟

متنوع‌ترین خدمات چاپ و بسته‌بندی را به منظور تحت کنترل داشتن تمامی فاکتورهای کیفی، ارتقای تجربه مشتری از دریافت خدمات و کاهش زمان تحویل سفارشات، به زیر یک سقف گرد هم آورده‌ایم.

ترام از دانش فنی پیشرفته کنترل کیفی، ابزارهای مدرن اندازه‌گیری و کنترل کیفیت مواد اولیه استفاده می‌کند تا انتظار شما را از کیفیت بسته‌بندی تغییر دهد.

کیفیت بالای بسته‌بندی، برترین ارزش پیشنهادی ترام به شماست

 • بهره‌گیری از دانش فنی پیشرفته کنترل کیفی

 • استفاده از ابزارهای مدرن و به‌روز اندازه‌گیری با دقت بسیار بالا

 • طرح‌های کنترلی متنوع و مطابق با نیازهای کیفی مشتریان

 • کنترل کیفیت مواد اولیه پیش از تولید

 • بهبود مستمر با توجه به خطاها و ریسک‌های شناسایی شده

تنها بخشی از تلاش‌های ما در جهت اطمینان از کنترل و اندازه‌گیری شاخص‌های کیفی بسته بندی است که با توجه به حساسیت‌های ویژه مشتریان خود در زمینه‌ی کیفیت نهایی جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی تولید شده، توانسته‌ایم در ترام با موفقیت پیاده‌سازی کنیم.

علاوه بر آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته بندی، استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید بسته بندی مانند تکنولوژی لیتولمینیت در تولید انواع کارتن‌های لمینیتی سه لایه، می‌تواند انتظار شما را از کیفیت بسته‌بندی تغییر دهد.

در لمینت کردن اینلاین به دلیل همزمانی، کیفیت لمینت به طرز چشمگیری ارتقا می‌یابد و کیفیت بسته‌بندی را به سطح جدیدی می‌رساند.

علاوه بر آزمایشگاه کنترل کیفیت منحصر‌به‌فرد، استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید بسته بندی مانند تکنولوژی لیتولمینیت در تولید انواع کارتن‌های لمینیتی سه لایه، می‌تواند انتظار شما را از کیفیت بسته‌بندی تغییر دهد.

کاهش هزینه‌های پنهان تولید، نتیجه‌ی ارتقای کیفیت بسته‌بندی در ترام

سهولت در باز شدن خطوط تا، استحکام مناسب چسب، تناسب فشار پرفراژها و بسیاری از عوامل دیگر می‌تواند از توقفات خطوط تولید مشتریان علی‌الخصوص خطوط تولید تمام اتوماتیک جلوگیری نموده و با حذف توقفات، منجر به کاهش هزینه‌های پنهان و افزایش راندمان تولید شود. ما ریسک این توقفات را با بهره‌گیری از آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته‌بندی کم خواهیم کرد که این بهبود علاوه بر رضایت بیشتر خریداران نهایی محصول، بهره‌وری تولیدکنندگان را نیز افزایش خواهد داد.

ارتقای کیفیت بسته‌بندی در ترام، ریسک توقفات خط تولید را کاهش و راندمان و رضایت مشتریان را افزایش می‌دهد.
تکنولوژی مدیریت رنگ ترام، جادوی رنگ‌های باکیفیت و تکرارپذیر بر روی جعبه‌های شما

جادوی رنگ‌هایی با کیفیت بر روی جعبه‌ها در ترام

تکنولوژی مدیریت رنگ در ترام توانسته دغدغه‌ی چند رنگی در طراحی جعبه و داشتن رنگی تکرارپذیر و با ثبات را به منظور ارتقای رضایت مشتریان رفع نماید و کیفیتی ویژه از رنگ‌ها را در چاپ و تولید انواع جعبه‌های مقوایی بوجود آورد.

ترام با ارائه گواهینامه آنالیز محصول (COA)، کیفیت بسته‌بندی را تضمین می‌کند.

اطمینان از کیفیت دلخواه بسته‌بندی با ارائه‌ی Certificate Of Analyze

ما در ترام بیش از 20 شاخص کیفی مهم بسته بندی را بصورت عددی اندازه‌گیری کرده و بصورت گواهینامه‌ی آنالیز محصول (COA) بر روی هر محصول به مشتریان ارائه می‌دهیم. داشتن این گواهینامه به مشتریان ما این اطمینان را می‌دهد که کیفیت بسته بندی تولید شده در آزمایشگاه کنترل کیفی ترام توسط دقیق‌ترین ابزارهای اندازه‌گیری، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و بسته بندی نهایی پاسخگوی نیازها و الزامات کیفی آنها هست.

جهت دریافت اطلاعات کامل در مورد خدمات آزمایشگاه کنترل کیفیت بسته بندی ترام درخواست دریافت کاتالوگ خود را ثبت نمایید.

کاهش مشکلات ناشی از شرایط نگهداری جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی

آیا تاکنون شاهد این مشکل بوده‌اید که بسته بندی محصولات شما در انبار و یا حتی در قفسه‌ی فروشگاه‌ها کیفیت خود را از دست داده باشد؟ دانستن شرایط نگهداری بسته بندی و انبارش مطلوب از دغدغه‌های بسیاری از تولیدکنندگانی است که نیاز به حفظ مدت بیشتر کالاهای خود در انبار را دارند و از چگونگی نگهداری جعبه‌های خود و محافظت از آنها در برابر آسیب‌های فیزیکی و شیمیایی ناشی از تغییرات دما و رطوبت محیط بر روی مواد تشکیل‌دهنده‌ی بسته‌بندی خود آگاهی ندارند.

در جهت حفظ کیفیت بسته بندی در طی مدت زمان مورد نظر مشتریان، ترام توانسته است شرایط نگهداری را از طریق ارائه‌ی سندی راهنما که در برگیرنده‌ی عمر مفید محصولات، شرایط حمل و انبارش آنها است، به مشتریان خود ارائه دهد.

ترام با ارائه دستورالعمل نگهداری، مشکلات ناشی از نگهداری نامناسب بسته‌بندی را کاهش می‌دهد.
کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای بهره‌مندی از خدمات گروه ترام و انتخاب راهکار مناسب در جهت ارتقای کیفیت بسته‌بندی، آماده‌ی گفتگو هستیم.