ارتقا ایمنی و سلامت انواع جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینتی با استقرار سیستم FSSC 22000 در گروه ترام

کارتن‌های لمینیتی تولیدکنندگان مواد غذایی و مکمل‌های غذایی است

استقرار سیستم مدیریت ایمنی محصول (گواهینامه FSSC 22000)، از دیگر نوآوری‌های ترام در راستای ارتقای ایمنی و سلامت انواع جعبه‌های مقوایی و

گواهینامه FSSC 22000 : ارتقای ایمنی و سلامتی بسته بندی در ترام

بسته‌بندی ایمن و نقش آن در ارتقای جایگاه برند

امروزه به دلیل افزایش آگاهی در زمینه‌ی خطرات آلایندگی محصولات غذایی در جامعه، شاهد حساسیت ویژه‌ی خریداران و مصرف کنندگان مواد غذایی در مورد سلامت و ایمنی این گروه از محصولات هستیم؛ از این رو، تولیدکنندگان مواد غذایی و مکمل­‌های دارویی سعی در متمایزسازی محصولات خود از طریق رعایت پروتکل‌های سخت گیرانه‌ی بهداشت و سلامت در بازار رقابتی این صنایع دارند.

با در نظر گرفتن این موضوع که کنترل و نظارت بر کلیه‌ی اقلام محصول نهایی مانند بسته بندی فرآیند پیچیده و دشواری است، یافتن تأمین‌کنندگانی که سیستم‌های نوین ایمنی و سلامت محصولات را در فرآیندهای تولید بسته بندی پیاده‌سازی کرده‌اند برای تولیدکنندگان مواد غذایی بسیار کلیدی و حائز اهمیت است. بهره‌گیری از بسته بندی ایمن و سالم می‌تواند منجر به رضایت خریداران و ارتقای جایگاه برند در ذهن آنها شود و با ایجاد ارزش افزوده‌ای متمایز، میزان فروش محصولات را نیز افزایش دهد.

استقرار FSSC 22000 در ترام باعث ایمنی و سلامت بسته بندی محصولات شما می‌شود که این امر جایگاه برندتان را ارتقا خواهد داد.
الزامات گواهینامه FSSC 22000 شامل کلیه مراحل تولید و توزیع می‌شود، از اینرو در تولید بسته بندی محصولات غذایی و دارویی حائز اهمیت است.

گواهینامه FSSC 22000 چیست و چگونه می‌تواند ایمنی و سلامت بسته‌بندی محصولات شما را تضمین کند

Food Safety System Certification که به اختصار FSSC 22000 نامیده می‌شود، برنامه‌ای است که جهت صدور گواهینامه ایمنی مواد غذایی و براساس دستورالعمل‌ها و استانداردهای بین المللی طراحی شده است. با توجه به حساسیت‌های فراوان در زمینه‌ی سلامت مواد غذایی تولید شده تا زمان دریافت آن توسط مصرف‌کننده نهایی، دریافت و پیاده‌سازی استانداردهای مرتبط با این گواهینامه برای تولیدکنندگان مواد غذایی و مکمل‌های دارویی و غذایی اهمیت بسزایی دارد و در بسیاری از کشورهای پیشرفته از الزامات تولید مواد غذایی و اقلام مرتبط به آن است.

الزامات گواهینامه FSSC 22000 شامل کلیه‌ی مراحل تولید و توزیع می‌شود؛ به صورتی که تولیدکنندگان این گروه از محصولات (غذایی و دارویی)، پیاده‌سازی این استاندارد در تولید بسته‌بندی‌های محصولات نهایی را حائز اهمیت دانسته و همواره بدنبال تأمین‌کننده‌ای هستند که بتواند سلامتی و ایمنی بسته بندی محصولات آنها را تضمین نماید.

ترام؛ نخستین شرکت چاپ و بسته بندی دریافت‌کننده‌ی گواهینامه‌ی FSSC 22000 در ایران

پیشرو بودن در پیاده‌سازی انواع خدمات و نوآوری‌های چاپ و بسته بندی، مزیت برتر ما و رویکردی‌ است که جهت ارتقای رضایت خاطر مشتریان همواره به آن متعهد بوده‌ایم. از این رو در سال 1400 ترام موفق به دریافت گواهینامه‌ی FSSC 22000 و اجرای الزامات و استانداردهای مرتبط با آن در صنعت چاپ و بسته بندی ایران شد و توانست به عنوان اولین تولیدکننده‌ی جعبه‌های مقوایی و کارتن‌های لمینیتی در ایران با دریافت گواهینامه سیستم ایمنی مواد غذایی FSSC 22000 علاوه بر دادن اطمینان خاطر به مشتریان خود از حیث ایمنی و سلامت بسته بندی، به مصرف‌کنندگان نهایی محصولات آنها نیز این اطمینان را داد که بسته بندی مواد غذایی خریداری شده تحت کنترل سیستمی به‌روز و پیشرفته تولید شده است که می‌تواند بهداشت و سلامت آنها را تضمین کند.

ترام نخستین شرکت چاپ و بسته بندی در ایران است که موفق به دریافت گواهینامه FSSC 22000 شده است.
کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای بهره‌مندی از خدمات گروه ترام و انتخاب راهکار مناسب جهت ارتقای بسته بندی، آماده‌ی گفتگو با شما هستیم.