دلایل انتخاب ترام برای تولید بسته بندی جعبه مقوایی، کارتن لمینتی و جعبه طلقی

ارتقای کارایی بسته‌بندی با بهره‌گیری از خدمات به‌روز و متمایز چاپ و تولید بسته بندی جعبه مقوایی، کارتن لمینیتی و جعبه طلقی، تعهد ما به مشتریان است

دلایل انتخاب ترام برای تولید بسته‌بندی

مشتریان ما به اهمیت بسته‌بندی واقف هستند

بسته بندی می‌تواند ترفندی مناسب در پیاده‌سازی استراتژی یک برند در تبلیغات باشد و خلاقیت در آن می‌تواند رسالت محصول را به درستی به مشتریان منتقل کند و تأثیر غیرقابل انکاری بر روی حضور فعال آن محصول در بازار داشته باشد. گروه ترام با داشتن توانمندی‌های منحصربه فرد به دنبال تنوع‌بخشی به سبد محصولات خود و خلق ارزش‌های متفاوتی برای مشتریان مانند ارتقای بهره‌وری و کاهش ضایعات، ارتقای کیفیت و طراحی بسته‌بندی، کاهش بهای تمام شده محصول نهایی، کاهش زمان تحویل و جلوگیری از توقف مکرر در خطوط تولید مشتریان است که به برخی از این توانمندی‌ها اشاره می شود:

  • ماشین‌آلات و فناوری‌های پیشرفته در سایزهای متنوع

  • دانش فنی و نیروی انسانی متخصص

  • آزمایشگاه مجهز کنترل کیفیت

  • تکنولوژی مدیریت رنگ

  • داشتن گواهینامه‌ها و استانداردهای معتبر جهان در تولید بسته‌بندی

ترام به مشتریانی که به اهمیت بسته بندی واقف هستند با توانمندی‌های منحصربه‌فردش خدمات چاپ و بسته بندی ارائه می‌دهد.

8 دلیل برای انتخاب ترام

دلیل اول برای انتخاب ترام: ترام با پیاده‌سازی افکت‌ها و تکنیک‌های پیشرفته چاپ، تولید بسته بندی محصولات شما را متمایز می‌کند.

گستردگی و تنوع در انتخاب راهکارهای ارتقای کارایی و قدرت جلوه‌گری بسته‌بندی

رقابت شدید بین محصولات مختلف در بازارها و قفسه‌ی فروشگاه‌ها؛ تولیدکنندگان دارو، مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی، شوینده، لوازم خانگی و سایر صنایع را متقاعد کرده است که از تمام ظرفیت‌ها برای جذب خریداران در رویارویی اولیه با محصولات خود استفاده نمایند. در میان عوامل مختلف اثرگذار بر شانس انتخاب محصول؛ داشتن بسته بندی خلاقانه و مدرن که بتواند توجه مخاطبین محصول را به خود معطوف کند، کلید موفقیت برندهای برتر است.

یکی دیگر از دلایل انتخاب ترام این است که این گروه توانسته است با بهره‌گیری از راهکارهای نوآورانه تولید بسته‌بندی متمایز خود، مانند:

  • اجرای کلکسیونی از افکت‌های چشم‌نواز جهت ارتقای ظاهر جعبه مقوایی و کارتن

  • ساخت رنگ‌هایی درخشان و تکرارپذیر با بهره‌گیری از تکنولوژی کم‌نظیر مدیریت رنگ ترام

  • ارائه‌ی خدمات مشاوره واحد استودیو

ایده‌های طراحان مجموعه‌ی مشتریان خود را با تنوع بی‌نظیری از راهکارها و ایده‌های متمایز، بر روی انواع جعبه مقوایی و کارتن لمینیتی پیاده‌سازی کند.

دلیل دوم برای انتخاب ترام: بهبود کارایی بسته بندی و بهینه‌سازی هزینه‌های تولید بسته بندی یکی دیگر از دلایل انتخاب ترام است.

بهینه‌سازی هزینه‌ی بسته‌بندی

مهندسی ارزش در تولید بسته‌بندی به معنای کاهش هزینه‌های غیرضروری، حفظ کیفیت و افزایش کارایی بسته بندی است. در استودیو ترام، ما با جمع‌آوری اطلاعات مشتریان و بازار، بررسی روندهای جهانی و با توجه به منابع در اختیار، راهکار بهینه ارتقای کارایی بسته‌بندی را ارائه می‌دهیم.

به حداقل رساندن اتلاف منابع، کاهش ریسک، کاهش بهای تمام شده و بالا بردن کیفیت بسته‌بندی از مزایای بهره‌گیری از خدمات استودیو طراحی ترام است.

دلیل سوم برای انتخاب ترام: استفاده از فناوری‌ها، ماشین‌آلات به‌روز، دانش فنی و کنترل کیفیت، ترام را به بهترین‌های تولید بسته بندی تبدیل نموده است.

اطمینان از کیفیت مطلوب و مورد انتظار در تولید بسته‌بندی

اطمینان از کیفیت مورد نظر مشتریان، بخشی از رسالت ماست. در ترام فناوری‌ها، ماشین‌آلات به‌روز و دانش فنی؛ امکان تولید محصولاتی مطابق با آخرین استانداردهای جهانی بسته‌بندی را میسر ساخته است.

علاوه بر این، در آزمایشگاه کنترل کیفیت ترام می‌توانید استانداردهای مورد نظر بسته بندی محصولات خود را پیش از ورود به خط تولید به طور دقیق اندازه‌گیری کرده و از کاهش سرعت یا توقف خطوط تولید (علی‌الخصوص در صنایعی که دارای خطوط تولید اتوماتیک هستند و هر گونه خلل در طی فرآیند پر کردن جعبه، منجر به ایجاد هزینه‌های پنهان بالا و کاهش راندمان می‌شود) جلوگیری نمایید.

دلیل چهارم برای انتخاب ترام: با رعایت بسته بندی سازگار با محیط زیست یا بسته بندی سبز ترام موفق به کسب گواهینامه صنعت سبز شده است.

مشارکت در مراقبت از زمین و حفاظت از محیط زیست

در دنیای امروز، توجه به محیط زیست و کاهش اثرات منفی فرآیندهای تولیدی بر آن، دغدغه‌ی شمار بسیاری از تولید کنندگان است. از این رو در کنار طراحی منطبق بر استانداردهای محیط زیستی سایت تولیدی، فرآیندهای تولیدی خود را نیز به صورتی طراحی نموده‌ایم که با رویکرد بسته‌بندی سبز، حداقل ریسک و ضایعات را برای محیط زیست داشته باشد. شایان ذکر است که گروه ترام به دلیل مجموعه اقدامات خود در راستای ارزش‌های زیست محیطی و مسئولیت اجتماعی، موفق به دریافت گواهینامه‌ی صنعت سبز در ایران شده است.

دلیل پنجم برای انتخاب ترام: تامین مقوا جهت بسته بندی در هر حجمی در سریع‌ترین زمان ممکن توسط واحد بازرگانی ترام انجام می‌شود.

رفع نگرانی در تأمین مواد اولیه‌ی مرغوب بسته‌بندی بدون محدودیت در حجم

تأمین انواع مقوای داخلی و خارجی و سایر مواد اولیه بسته‌بندی در سریع‌ترین زمان ممکن که منجر به کاهش زمان تحویل سفارشات مشتریان و جلوگیری از توقف خطوط تولید و تأخیر در توزیع محصول نهایی در بازار ‌شود؛ همواره از چالش‌های تولیدکنندگان بوده است.

ظرفیت‌های ایجاد شده در حوزه بازرگانی از نقاط قوت گروه ترام است؛ به همین جهت مشتریان بدون نگرانی از چالش تأمین مواد اولیه، بسته‌بندی خود را در بالاترین کیفیت دریافت می‌کنند.

دلیل ششم برای انتخاب ترام: با استقرار ساختارهای کنترلی، تولید بسته بندی با کیفیت مناسب و در زمان تعیین شده تحویل مشتریان می‌گردد.

سیستم مدیریت یکپارچه ترام

سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) و ساختارهای کنترلی، ما را قادر ساخته که بر کلیه‌ی فرآیندها و روش‌های اجرایی، نظارت و کنترل داشته باشیم و آنها را مطابق با استانداردهای برتر جهان طراحی کنیم. در این راستا سازمان به صورت یکپارچه و نظام‌مند در پی تحقق هدف مشترک کلیه‌ی واحدها که همان تولید بسته بندی با کیفیت در زمان مقرر است فعالیت می‌کند. ترام از معدود شرکت‌های چاپ و بسته بندی در ایران است که به کمک واحد برنامه‌ریزی تولید خود قادر به برآورد زمان تحویل سفارشات و اعلام به مشتریان پیش از نهایی کردن سفارش است و این نیز یکی دیگر از دلایل انتخاب ترام توسط تولید‌کنندگان، برای طراحی بسته‌بندی محصولاتشان می‌باشد.

دلیل هفتم برای انتخاب ترام: انجام کامل مراحل فرایند طراحی و تولید بسته بندی بدون هیچ برون سپاری در شهر بسته بندی ترام انجام می‌شود.

عدم نیاز به برون‌سپاری بخشی از فرآیند تأمین و تولید بسته‌بندی

در اغلب شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی بخشی از خدمات مربوط به تولید بسته‌بندی برونسپاری می‌شود که این رخداد علاوه بر طولانی‌تر کردن زمان تحویل، کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید را ناممکن می‌کند. به منظور تحت کنترل درآوردن تمامی شاخص‌های کیفی مؤثر در تولید بسته بندی نهایی و کاهش زمان تحویل بسته بندی مشتریان، کلیه‌ی فرآیندهای طراحی بسته بندی، پیش از چاپ، حین چاپ و پس از چاپ در سایت بزرگ گروه ترام اتفاق می‌افتد.

در شهر بسته بندی ترام، به دلیل وجود ماشین‌آلات چاپ اینلاین در سایزهای متنوع و به‌روز، بهره‌مندی از دانش فنی بسته بندی و چاپ در کنار سایر خدمات، نیازی به برون سپاری هیچ بخشی از فرآیند آماده‌سازی و تولید بسته‌بندی محصولات شما نمی باشد.

دلیل هشتم برای انتخاب ترام: در جهت تعامل و پاسخگویی بهتر و کاهش چالش‌های مشتریان، پورتال مشتریان را راه‌اندازی نموده‌ایم.

پاسخگویی

باور داریم که در مراحل مختلف ارتباط با مشتریان از جمله ثبت سفارش، پاسخگویی به پیشنهادات و انتقادات مشتریان، معرفی خدمات و … شکل‌گیری ارتباطات و تعاملات شخصی‌سازی شده موجب افزایش بهره‌وری و رضایت خاطر بیشتر آنها خواهد شد. از این رو به منظور پیگیری موثر سفارشات، پاسخگویی بهتر به سوالات و کمتر کردن چالش‌های مشتریان و حداکثر دسترسی به پرسنل فروش ایجاد شود و تلاش کرده‌ایم که دغدغه‌های رسیدگی به سفارشات و شکایات مشتریان را به حداقل برسانیم.

ارتقای رضایت مشتریان و بهبود مستمر کیفیت خدمت رسانی، یکی از دلایل انتخاب ترام است و ما را تبدیل به تأمین‌کننده‌ی برندهای برتر کرده است.

کارشناسان و مشاوران ترام پاسخگوی شما در زمینه خدمات چاپ و بسته بندی هستند.

پاسخگوی سوالات شما هستیم

برای بهره‌مندی از مشاوره‌ی تخصصی گروه ترام در زمینه چاپ و بسته‌بندی، درخواست خود را ثبت نمایید.