ارائه مقاله نگهداری و تعمیرات در سیزدهمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات توسط شرکت ترام چاپ سپاهان | ترام

تغییر زبان

خبرنامه

تازه ترین اخبار در مورد گروه ترام

ارائه مقاله نگهداری و تعمیرات در سیزدهمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات توسط شرکت ترام چاپ سپاهان

صنعت کشور با چالش های عمده ای در زمینه کاهش تلفات، افزایش راندمان، و کاهش ریسک ها و هزینه های دارایی های فیزیکی رو به روست. از این رو اهمیت سرمایه گذاری در رویکرد های نوین همچون مدیریت دارایی های فیزیکی به منظور افزایش بهره وری تجهیزات انکار ناپذیر است. در این راستا سیزدهمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات (مدیریت دارایی های فیزیکی) با اتکا به بیش از یک دهه تجربه ی موفق، به عنوان بزرگ ترین نشست تخصصی جامعه مدیریت نگهداری و تعمیرات با همکاری فدراسیون صادرات انرژی و صنایع وابسته ایران و گروه پژوهشی صنعتی آریانا و شرکت پمکو در تاریخ ۱۱ و ۱۲ دی ماه سال ۹۷ در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران-تهران (۴سالن همزمان) برگزار شد.

در این همایش مقاله ارائه شده توسط واحد نگهداری و تعمیرات شرکت ترام چاپ سپاهان مورد تایید تیم فنی همایش واقع شد و از نویسندگان آن به عنوان سخنران و مهمان ویژه دعوت به عمل آمد.

گروه ترام در تاریخ ۱۲ دی ماه ۹۷ موفق به ارائه مقاله با عنوان “بررسی و آنالیز خرابی تجهیزات با روش AHP” و دریافت گواهینامه ارائه دانش در زمینه ی نگهداری و تعمیرات و اجراو نماینده این شرکت سرکار خانم مهندس مسائلی به عنوان سخنران نمونه این همایش انتخاب گردید.

این همایش با حضور اساتید و مدیرانی از Aladon، DataTrak Systems Inc،وزارت نفت،دانشگاه امیر کبیر،شرکت انتقال گاز ایران،شرکت ملی گاز ایران ،نوران انرژی،شرکت پالایش گاز بیدبلند برگزار گردید.